Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Nvidia запустила технологію RTX Video Super Resolution, яка здатна покращувати старі відео

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
2 березня 2023 2 хвилин читання

Nvidia випустила графічний драйвер GeForce Game Ready Driver 531.18 WHQL. У ньому компанія додала підтримку нової технології, яка покращує старі веб-відео за допомогою ШІ.

RTX Video Super Resolution (RTX VSR) використовується для масштабування зображення відео в браузерах. Раніше Nvidia випускала схожу технологію DLSS, призначену для комп'ютерних ігор. 

Проте у RTX VSR є певні вимоги. Вона працює тільки з відеокартами GeForce RTX 40-ї та RTX 30-ї серії, а також тільки у браузерах Microsoft Edge і Google Chrome. З іншими браузерами, зокрема на базі Chromium, технологія ще не тестувалась.

Увімкнути нову функцію можна у новому драйвері, в панелі налаштувань. Користувач зможе обрати один із чотирьох рівнів якості RTX VSR. Четвертий рівень є найвищим і вимагає більше ресурсів відеокарти. NVIDIA рекомендує використовувати перший рівень RTX VSR для всіх відеокарт GeForce RTX 40-ї та RTX 30-ї серії. Однак із відеокартами моделей XX70 і вище можна спробувати й четвертий рівень.

Раніше SPEKA розповідала, що Nvidia використовує свою технологію штучного інтелекту для нової мети: покращення старих веб-відео. Про це компанія оголосила під час презентації CES 2023.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

В Android 14 з'явився ШІ-генератор шпалер

Артем Житкевич 5 годин тому

Браузер Arc отримав ШІ функції

Артем Житкевич 7 годин тому

У чатбот Bing додали безплатну модель генерації зображень DALL-E 3

Богдан Камінський 13 годин тому

LinkedIn додасть ШІ, щоб полегшити компаніям пошук кандидатів на роботу

Юлія Мирська 19 годин тому

Розвиток ШІ принесе світовій економіці $4,1 трлн

Артем Житкевич 3 жовтня 2023 21:23