Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

NVIDIA визнала українську IT-компанію SoftServe партнером року

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
27 квітня 2023 2 хвилин читання

NVIDIA нагородила SoftServe званням партнера року. Компанії понад чотири роки разом працюють над рішеннями для віртуальної та доповненої реальності.

Як зазначили у пресслужбі української IT-компанії, у межах цього партнерства SoftServe розробляє ІТ-рішення, що допомагають бізнесу використовувати платформи та технології NVIDIA.

«SoftServe є одним з небагатьох елітних партнерів NVIDIA у світі, і обидві сторони дуже зацікавлені у всебічній співпраці на різних рівнях. Тому ми є партнерами не тільки у технологічній складовій, а й чимало зусиль вкладаємо у розвиток і навчання талантів», — зазначив президент EMEA, SoftServe Володимир Семенишин. 

SoftServe займається побудовою програм на основі штучного інтелекту та машинного навчання, рішень для віртуальної реальності та Edge AI. 

Також українська компанія допомагає розробляти рішення на базі платформи Omniverse від NVIDIA для роботи у віртуальному середовищі. Наприклад, інженери SoftServe створили фотореалістичні копії автомобільних фар у віртуальному просторі для французького виробника автодеталей Valeo.

Також розробники працюють над цифровими аватарами. Самі аватари створені на базі платформи Omniverse, а спілкуються вони завдяки технології генеративного штучного інтелекту, яку використовує OpenAI для ChatGPT. Такі аватари можуть слугувати фінансовими консультантами чи медичними помічниками, залежно від того, які дані їм надають для навчання. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

InSoft.Partners придбав частку в IT-компанії Digis

Юлія Мирська 5 годин тому

Голлівудських сценаристів захистять від ШІ: профспілка досягла попередньої угоди щодо припинення страйку

Богдан Камінський 21 годину тому

ChatGPT тепер працює з голосом та зображеннями

Олександр Тартачний 21 годину тому

Як Бендер з «Футурами»: Meta розробляє десятки чатботів для молодих користувачів

Богдан Камінський 22 години тому

Spotify представила ШІ для клонування голосів та перекладів подкастів

Богдан Камінський 23 години тому