Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

NVIDIA визнала українську IT-компанію SoftServe партнером року

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
27 квітня 2023 2 хвилин читання

NVIDIA нагородила SoftServe званням партнера року. Компанії понад чотири роки разом працюють над рішеннями для віртуальної та доповненої реальності.

Як зазначили у пресслужбі української IT-компанії, у межах цього партнерства SoftServe розробляє ІТ-рішення, що допомагають бізнесу використовувати платформи та технології NVIDIA.

«SoftServe є одним з небагатьох елітних партнерів NVIDIA у світі, і обидві сторони дуже зацікавлені у всебічній співпраці на різних рівнях. Тому ми є партнерами не тільки у технологічній складовій, а й чимало зусиль вкладаємо у розвиток і навчання талантів», — зазначив президент EMEA, SoftServe Володимир Семенишин. 

SoftServe займається побудовою програм на основі штучного інтелекту та машинного навчання, рішень для віртуальної реальності та Edge AI. 

Також українська компанія допомагає розробляти рішення на базі платформи Omniverse від NVIDIA для роботи у віртуальному середовищі. Наприклад, інженери SoftServe створили фотореалістичні копії автомобільних фар у віртуальному просторі для французького виробника автодеталей Valeo.

Також розробники працюють над цифровими аватарами. Самі аватари створені на базі платформи Omniverse, а спілкуються вони завдяки технології генеративного штучного інтелекту, яку використовує OpenAI для ChatGPT. Такі аватари можуть слугувати фінансовими консультантами чи медичними помічниками, залежно від того, які дані їм надають для навчання. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

OpenAI підписує угоду з News Corp для доступу до новинного контенту

Вікторія Рудзінська 5 годин тому

EasyJet впроваджує штучний інтелект для управління польотами

Вікторія Рудзінська 5 годин тому

Федеральна комісія зі зв’язку вимагає розкривати використання ШІ у політичній рекламі

Вікторія Рудзінська 6 годин тому

Amazon планує впровадити платну версію Alexa з штучним інтелектом

Вікторія Рудзінська 18 годин тому

Японський виробник порцеляни охолоджує датацентри

Олеся Дерзська 18 годин тому