Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Новий Youtube: TikTok тестує горизонтальні відео

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
15 грудня 2022 2 хвилин читання

Обрані користувачі можуть долучитися до тестування нової функції горизонтальних відео. Таким чином TikTok продовжує конкурувати з YuoTube.

TikTok тестує новий горизонтальний повноекранний режим з обраними користувачами по всьому світу. Ті, хто має доступ до тестової функції, побачать нову кнопку «повноекранний режим» на квадратних або прямокутних відео у своїй стрічці. Після натискання на кнопку відео перейде у горизонтальний повноекранний режим, повідомляє TechCrunch.

Як і у випадку з будь-якою іншою тестовою функцією, невідомо, коли її увімкнуть і чи планує TikTok взагалі широко запустити повноекранний режим для всіх користувачів. Також варто наголосити, що якщо TikTok вирішить офіційно випустити функцію, кінцевий продукт може виглядати інакше, ніж тестовий.

Тестова функція з'явилася у той час, коли дані показали, що діти та підлітки тепер проводять більше часу за переглядом TikTok, ніж YouTube. Це відбувається від червня 2020 року, коли TikTok почав випереджати YouTube за середньою кількістю хвилин на день, які люди у віці від 4 до 18 років витрачали на доступ до цих двох конкурентних відеоплатформ. 

YouTube також продовжує конкурувати з TikTok за допомогою Shorts. У вересні YouTube оголосив про серйозні зміни у своїй партнерській програмі, що дозволяє авторам отримувати дохід від реклами на Shorts, що дає цій функції перевагу над конкурентами.

Нагадаємо, що на початку цього року TikTok запропонував користувачам завантажувати відео тривалістю до 10 хвилин. У такий спосіб TikTok хотів залучити тих творців, які зазвичай розміщують контент на YouTube. Завдяки розширенню користувачі отримали більше можливостей для знімання кулінарних рецептів, уроків з макіяжу, освітнього контенту, комедійних скетчів тощо.

Тим часом у США збираються заблокувати TikTok. Трійка американських законодавців представила новий закон, який має на меті заборонити роботу TikTok у Сполучених Штатах через те, що китайський уряд може отримувати доступ до даних користувачів.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Соцмережі для B2B: куди спрямувати свій рекламний бюджет

Максим Купченко 27 вересня 2023 16:15

Історія Google у датах та цитатах

Олександр Тартачний 27 вересня 2023 10:34

YouTube закриває передплату Premium Lite

Артем Житкевич 26 вересня 2023 19:47

У TikTok з’явилася функція пошуку роликів через Google

Артем Житкевич 22 вересня 2023 20:33

YouTube представив нові інструменти на основі ШІ

Юлія Мирська 22 вересня 2023 11:29