Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Новий український бренд шиє форму для захисниць безкоштовно

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
28 жовтня 2022 2 хвилин читання

Громадська організація «Землячки», яка допомагає жінкам у ЗСУ, запустила бренд ЗМLCHK з пошиття жіночої військової форми. Лекала розробляли спеціально для жінок.

«Військова форма це засіб першої необхідності на фронті, адже ти не можеш бути ефективною у формі 52 розміру зі своїм 46. Ми розробили лекала з урахуванням особливостей жіночої фізіології. На осінь форма на флісі, на зиму буде тепліша», — розповідає засновниця ГО «Землячки» Ксенія Драганюк.

Лекала для пошиття жіночої військової форми розробляла Ужгородська швейна фабрика разом з ГО «Землячки» та харківською швейною фабрикою Lap. 

Важливою складовою процесу пошиття є те, що фабрика Lap змогла реорганізувати свій робочий цех, аби люди не втрачали робочі місця, попри непросту ситуацію у місті. Усі швачки працюють у Харкові віддалено, але на якісному фабричному обладнанні.

Перша партія утепленої осінньої військової форми — 300 комплектів. Зимові моделі розробляють. Їх планують розпочати відшивати на початку листопада.

ГО «Землячки» допомагає жінкам у ЗСУ, відправляючи жіночу військову форму, амуніцію, жіночу гуманітарку на волонтерських засадах. Розповідає про жінок на фронті, підтримуючи та популяризуючи жінок-військових в Україні.

Нагадаємо, з 6 серпня НБУ скасував низку обмежень для підтримки діяльності волонтерів та бізнесу, спрощуючи закупівлю бронежилетів, шоломів, рацій, військової форми, безпілотників та іншого.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Challenger AI Accelerator відкриє Demo Day у Києві за участі 11 AI-стартапів

Вікторія Рудзінська 7 травня 2024 18:19

У Києві пройде акселераційна програма «Стійке місто». Як взяти участь?

Олеся Дерзська 6 травня 2024 15:55

Фонд підтримки українських стартапів від Google запускає другий етап на $10 млн

Владислав Паливода 3 травня 2024 18:02

Seeds of Bravery запрошують зануритись у стартап-екосистему Ірландії

Кіра Іванова 30 квітня 2024 13:12

Український стартап eTOLLs EU став одним із найцікавіших для інвесторів в Європі

Вікторія Рудзінська 29 квітня 2024 12:51