Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Новий ШІ виявляє ознаки раку легень

Ганна Гілова
Ганна Гілова Журналіст Speka
1 травня 2023 2 хвилин читання

Лікарі, науковці та дослідники з фонду Royal Marsden NHS, Інституту дослідження раку в Лондоні створили модель штучного інтелекту, яка може точно визначити, чи є аномальні новоутворення, виявлені на КТ, раковими. Це може значно пришвидшити діагностику хвороби та лікування пацієнтів.

Рак легенів є найбільшою причиною смерті від раку в усьому світі Рак легенів є найбільшою причиною смерті від раку в усьому світі

Команда використала комп’ютерну томографію приблизно 500 пацієнтів з великими вузликами в легенях, щоб розробити алгоритм штучного інтелекту за допомогою аналізу даних, отриманих на КТ. Ця техніка може витягувати важливу інформацію з медичних зображень, які важко помітити людському оку. Також модель ШІ перевірили, щоб визначити, чи може вона точно ідентифікувати ракові вузлики.

Згідно з дослідженням, алгоритм працює набагато ефективніше за наявні методи. Модель вже точно ідентифікує великі легеневі ракові вузлики. Також модель штучного інтелекту може допомогти лікарям швидше ухвалювати рішення щодо пацієнтів з аномальними новоутвореннями у групі середнього ризику.

Розроблення моделі досі перебуває на ранній стадії, і перш ніж її можна буде запровадити у системі охорони здоров’я, знадобляться додаткові тести.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Amazon представила свій ШІ-генератор зображень Titan Image Generator

Артем Житкевич 4 години тому

ChatGPT святкує річницю: гайд з роботи та корисні підказки

Олександр Тартачний 11 годин тому

Amazon анонсує новий чип для навчання ШІ

Юлія Мирська 14 годин тому

Вплив голосових помічників на рекламні стратегії: як використовувати Siri, Alexa та інших голосових помічників для досягнення рекламних цілей

Максим Купченко 16 годин тому

NVIDIA та Amazon анонсували ШІ-суперкомп'ютер Project Ceiba та суперприскорювач GH200

Артем Житкевич 29 листопада 2023 18:25