Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Новий застосунок Artifact збирає новини на основі штучного інтелекту

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
1 лютого 2023 2 хвилин читання

Всі охочі спробувати новий застосунок можуть приєднатися до списку очікування. Надалі Artifact планують перетворити на нову соцмережу.

Співзасновники Instagram Кевін Сістром і Майк Крігер пропонують новий проєкт. Це застосунок під назвою Artifact (articles, facts and artificial intelligence), який збирає новини і застосовує алгоритм рекомендацій, схожий на TikTok, пише Engadget.

Коли користувач вперше запускає Artifact, він бачить центральну стрічку, заповнену історіями з публікацій, як-от The New York Times. Далі програма почне персоналізувати вашу стрічку, ґрунтуючись на особистих уподобаннях. За словами Сістрома, система рекомендацій, яку розробила команда Artifact, надає перевагу тому, скільки часу ви витрачаєте на читання певних тем, а не натискання та коментарі.

Згодом у застосунку з'явиться соціальна складова. Сістром і Крігер планують створити стрічку, яка збиратиме статті користувачів, за якими ви стежите, разом з їхніми коментарями до посту. Крім того, ви зможете приватно обговорювати дописи через папку вхідних повідомлень.

Тим, хто хоче спробувати Artifact першими, можна приєднатися до списку очікування бета-версії програми для iOS та Android. 

Нагадаємо, що раніше компанія Pineapple Labs представила нову соцмережу для покоління зумерів. Ідея Pineapple полягає в тому, щоб дати молодим професіоналам можливість спілкуватися з іншими за допомогою візуального профілю історії, який схожий на цифрове портфоліо. Наразі платформа доступна лише на iOS.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

У застосунку «Нової пошти» з'явилася нова функція для покупців

Катерина Колонович 23 березня 2023 11:50

До застосунку «Укрзалізниці» додали англійську мову

Катерина Колонович 16 березня 2023 13:30

Розумні рекомендації та збережені місця: Uber удосконалив застосунок

Катерина Колонович 13 березня 2023 13:00

Meta хоче створити нову децентралізовану соцмережу

Катерина Колонович 10 березня 2023 13:10

«Проєкт Clover»: TikTok запровадить новий режим безпеки даних у Європі

Руслан Сорока 8 березня 2023 19:42