Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Новий аксесуар Ring Pet Tag допомагає власникам знайти загубленого домашнього улюбленця

Юлія Мирська
Юлія Мирська
14 вересня 2023 2 хвилин читання

Компанія Ring, що належить Amazon, випускає новий аксесуар Pet Tag. Він створений для того, щоб допомагати власникам знаходити своїх загублених домашніх тварин, повідомляє TechCrunch. 

Новий аксесуар Ring Pet Tag допомагає власникам знайти свого загубленого домашнього улюбленця — фото Новий аксесуар Ring Pet Tag допомагає власникам знайти свого загубленого домашнього улюбленця — фото

Аксесуар містить QR-код, який потрібно розмістити на нашийнику тварини. Якщо тварина загубиться, людина, яка її знайде, зможе відсканувати QR-код, щоб допомогти повернути її додому. Після сканування QR-коду, власнику проходить сповіщення, що він був відсканований.

Відсканувавши QR-код, людина, яка знайде тварину, може переглянути інформацію, яку власник зазначив у профілі свого улюбленця, наприклад, стан здоров’я.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Якщо власник активував функцію «Зв’язатися зі мною» у профілі свого улюбленця, тоді людина, яка знайшла тварину, може встановити контакт із власником, щоб повернути улюбленця.

Новий аксесуар Ring Pet Tag допомагає власникам знайти свого загубленого домашнього улюбленця — фото Новий аксесуар Ring Pet Tag допомагає власникам знайти свого загубленого домашнього улюбленця — фото

Однак Pet Tag не має GPS-функцій і не може бути використаний для визначення місцеперебування загубленої тварини. 

Він фактично замінює звичайний нашийник, на якому зазначена особиста інформація власника, необхідна для зв'язку з тим, хто знайде тварину. Але Pet Tag захищає особисту інформацію власника та дозволяє додавати більше інформації, яка зазвичай не поміщається на звичайному нашийнику.

Наразі Pet Tag доступний у США для попереднього замовлення за $9,99, а доставка аксесуара почнеться з 4 жовтня 2023 року.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Amazon використовує 100% екологічно чистої енергії — чи це правда

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 07:06

Amazon отримав запит від ЄС на уточнення заходів щодо виконання Закону про цифрові послуги

Вікторія Рудзінська 6 липня 2024 07:05

Курка Лейсі, що розрізняє цифри, стала найрозумнішою в світі

Олеся Дерзська 5 липня 2024 19:37

Річниця Amazon: від книжкового інтернет-магазину до найбільшого у світі маркетплейсу

Анна Сергієнко 5 липня 2024 16:05

Amazon більше не випускатиме робота Astro for Business

Владислав Паливода 4 липня 2024 13:54