Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Нові пікапи та дрони, які FAVBET передав ударним ротам БпЛА, допомагають виконувати бойові місії на фронті

Спекотне промо
Спекотне промо
18 вересня 2023 3 хвилин читання

Щоб роти повноцінно працювали, потрібні машини, які зберігають життя та допомагають влучно запускати дрони, що знищують російську техніку на десятки мільйонів доларів. Проте автівки, як і дрони, — розхідний матеріал на фронті. Спільно з Генеральним штабом ЗСУ, Держспецзв'язку, фандрейзинговою платформою UNITED24 в межах проєкту «Армія дронів» FAVBET продовжує комплектувати нові ударні підрозділи дронами та необхідною технікою.

Нещодавно завдяки підтримці партнерів FAVBET вдалося придбати 53 нові пікапи для ударних рот БпЛА «Армії дронів». Автівки розподілили між сформованими ударними ротами БПЛА, які вже знищують ворога на передовій. 

Із червня ударні роти БПЛА та спецпідрозділи, які забезпечує компанія в межах «Армії дронів», знищили 1 280 одиниць техніки росіян. Це сотні мільйонів доларів. Дрон за 500 доларів може знищити танк окупанта вартістю від 3 до 5 млн доларів.

В межах «Армії дронів» за підтримки партнерів вдалося укомплектувати вже 17 ударних рот БпЛА у складі бригад ЗСУ.

«Наразі в процесі комплектації нові ударні роти БпЛА. До кінця року плануємо сформувати та укомплектувати такі підрозділи майже у всіх частинах ЗСУ. РуБПАК сприятимуть ефективному знищенні ворога на фронті за допомогою безпілотних технологій: FPV-дронів, ударних коптерів та бомберів літакового типу. Така технологічна трансформація армії дронами допоможе оперативно відстежувати переміщення окупантів та ефективно їх знищувати».
Начальник управління генерування безпілотних систем Головного управління РВіА та безпілотних систем Генерального штабу Збройних сил України полковник Андрій Дяченконачальник управління генерування безпілотних систем Головного управління РВіА та безпілотних систем Генерального штабу Збройних сил України полковник Андрій Дяченко

Лише за минулі 3 місяці ударні роти БПЛА «Армії дронів» уразили 1 280 одиниць російської техніки. Це — броньовані авто, гармати, вантажівки, міномети, особовий склад та опорні пункти. Продовжується створення нової доктрини з використання безпілотників на фронті та новий підхід до навчання й менеджменту.

«Пікапи ми використовуємо щодня, кілька разів на день здійснюємо на них виїзди на бойові місії. Такі авто чудово підходять для виконання бойових завдань. Вони потужні, справні з хорошою прохідністю в польових умовах. Також комплектомісткі, що дозволяє повністю завантажити кузов авта чималими ударними дронами. Ми їх дуже бережемо, бо це наш один із засобів першої необхідності для пересування та виконання бойових завдань».
Командир РУБПАК 93 ОМБр, позивний Ян
«Оператори дронів – це висококласні фахівці, які знищують ворожу техніку на десятки і сотні мільйонів доларів. Нові пікапи підвищують мобільність підрозділів БПЛА і допомагають зберегти життя наших воїнів»«Оператори дронів – це висококласні фахівці, які знищують ворожу техніку на десятки і сотні мільйонів доларів. Нові пікапи підвищують мобільність підрозділів БПЛА і допомагають зберегти життя наших воїнів».
Засновник FAVBET Андрій Матюха

Ударні роти БпЛА — це відповідь Сил оборони України на виклики війни технологій. Проєкт реалізовується в межах «Армії дронів» за участі Генерального штабу, Держспецзв’язку, Міністерства оборони, Міністерства цифрової трансформації та фандрейзингової платформи UNITED24.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як військові за допомогою лазерів тренуються

Назарій Присяжнюк 9 годин тому

FAVBET визнано компанією з кращою корпоративною культурою

Віталій Новак 22 вересня 2023 11:31

США оголосили про новий пакет допомоги Україні на $325 млн

Юлія Даниленко 22 вересня 2023 06:35

Як ракетні атаки рф вранці 21 вересня вплинули на інтернет в Україні

Артем Житкевич 21 вересня 2023 21:00

24 дрони для захисників до 24-ї річниці FAVBET

Віталій Новак 21 вересня 2023 12:36