Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

ДАО Дніпра. «Нова пошта» відкрила роботизований термінал вартістю 28,5 млн євро

SPEKA Media
4 лютого 2022 3 хвилин читання

4 лютого «Нова пошта» відкрила новий сортувальний термінал у Дніпрі. У компанії стверджують, що це повністю автоматизований об'єкт. Його назвали ДАО — «Дніпро. Автоматизація. Оперативність».

Інвестиції в об'єкт становлять до 28,5 млн євро, з яких 13 млн євро надав ЄБРР. Будівництво терміналу загальною площею 18 тис. кв. м тривало понад рік. 

Термінал здатен обробляти 26 тис. посилок на годину. Навесні 2022 року компанія запустить додаткову лінію сортування. Після цього загальна потужність становитиме 36 тис. посилок на годину. Це другий за потужністю сортувальний центр НП після київського, який обробляє 50 тис. посилок на годину. 

За словами СЕО «Нової пошти» Олександра Бульби, запуск ДАО дозволить удвічі пришвидшити оброблення посилок у регіоні та створить 500 нових робочих місць.

Термінал працює цілодобово у чотири робочі зміни. На ДАО сортуватимуть посилки та вантажі для 108 населених пунктів Дніпропетровської, Харківської та Донецької областей. 

Що роблять ДАО-роботи

Термінал оснащений автоматизованим обладнанням нідерландської компанії MHS Global та литовської Equinox. 

Основна лінія для сортування посилок у коробках до 30 кг має два яруси. Для збирання посилок з усіх поверхів є спіральні вертикальні жолоби (так звані мушлі), якими посилки спускаються донизу. Далі відправлення потрапляють на спеціальні телескопічні конвеєри, які заїжджають просто у кузов автомобіля. Компанія встановила 29 таких конвеєрів для завантаження та 14 для вивантаження. Вони допомагають автоматизувати процеси та зменшити час перебування посилки на терміналі. 

Для сортування дрібних відправлень до 2 кг використовують окрему автоматизовану лінію литовської компанії Equinox, яка обробляє 10 тис. посилок на годину. У квітні компанія планує встановити ще одну сортувальну лінію такої потужності.

На вантажній частині терміналу ДАО використовують робовізки. Це роботи українського виробництва SBR для переміщення вантажів. Вони перевозять 300 кг на собі і ще 1000 кг можуть тягти за собою.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

«Нова пошта» вийде на європейський ринок, першою на черзі – Польща

Олександр Кульбачний 17 липня 2022 17:14

«Нова пошта» оновила тарифи на міжнародні відправлення та доставку з іноземних інтернет-магазинів: що змінилося

Роман Судольський 7 липня 2022 18:40

До 10 тис. грн на релокацію: «Дія.Бізнес» та «Нова пошта» допоможуть бізнесу перевезти обладнання

Наталія Миронова 23 червня 2022 10:50

«Нова пошта» відновлює доставку з AliExpress: як замовити товари в Україну

Наталія Миронова 14 червня 2022 12:44

Ранкова SPEKA: гра від «Нової пошти» та санкції від Interactive Brokers

Роман Судольський 14 червня 2022 08:39