Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

NovaPay вийшла на ринок Молдови

Анастасія Ковальова
Анастасія Ковальова Журналіст
2 червня 2023 2 хвилин читання

NovaPay, фінансова компанія «Нової пошти», розширила свою діяльність на ринок Молдови, ставши першим фінансовим сервісом у країні, що пропонує функцію післяплати.

Про це повідомила пресслужба компанії.

«NovaPay є першою вітчизняною фінтех-компанією, яка розпочала свою глобальну експансію, і Молдова стала першим ринком міжнародного розвитку для нас, – коментує Андрій Кривошапко, СЕО NovaPay. – Ми бачимо можливості синергійного розвитку в цій європейській країні – нині NovaPay надає молдавським підприємствам і приватним клієнтам фінансові послуги, яких до того не було на ринку, а також супроводжує логістичні операції групи компаній «Нова пошта». Наступним етапом, після отримання розширеної ліцензії, стане відкриття рахунків та випуск карток до них, кредитні продукти, у тому числі «Посилка в кредит».
Андрій Кривошапко, СЕО NovaPay

Раніше в Молдові клієнти, купуючи товари через інтернет, були обмежені передоплатою як спосіб оплати. Однак завдяки введенню функції післяплати NovaPay, клієнтам надано можливість отримати товар, оглянути його і потім здійснити оплату. NovaPay забезпечує доставку коштів продавцю, забезпечуючи безпеку та зручність покупцям.

Послугу післяплати жителі Молдови можуть отримати без комісії у 19 відділеннях Nova Poshta в Кишиневі, Комраті, Більцях, Кагулі, Єдинці та буквально в кожному населеному пункті, якщо доставляти кур'єром.

Серед найближчих планів NovaPay у Молдові для приватних клієнтів – внутрішні та міжнародні перекази. Для бізнесу – еквайринг, моментальні внутрішні та транскордонні перекази, з кредитних продуктів – факторинг.

Нагадаємо, що вінансова компанія NovaPay, що входить до групи «Нова пошта«, перебуває в процесі отримання європейської ліцензії Electronic money institution (EMI).

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

«Нова пошта» запустила відправлення з поштоматів Inpost у Польщі: як скористатися новою послугою

Юлія Мирська 13 вересня 2023 14:01

У Румунії «Нова пошта» запустила можливість відправляти посилки з адреси: як викликати кур’єра

Богдан Камінський 1 вересня 2023 16:01

Банківські платежі: приймання коштів з усього цивілізованого світу

Ukrainian-Digital Community 22 серпня 2023 12:15

«Нова пошта» виходить на ринок Словаччини

Юлія Мирська 21 серпня 2023 12:54

ПриватБанк попередив про регламентні роботи у ніч проти 19 серпня: що не працюватиме

Богдан Камінський 18 серпня 2023 16:38