Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Notion запустив віртуального помічника на базі штучного інтелекту

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
23 лютого 2023 2 хвилин читання

У 2022 році Notion анонсував запуск власного віртуального помічника. Наразі штучний інтелект став доступним для всіх охочих.

Як зазначає Engadget, на тестування функції зареєструвались понад 2 мільйони людей. Notion AI допомагає виправляти й перекладати текст, створює таблиці й пости, відповідає на будь-які запитання користувача.

В компанії тестували штучний інтелект 10 тижнів. Зазначається, що користувачі не просили Notion AI писати дописи в блогах і електронні листи з нуля. Натомість вони використовували його, щоб удосконалити свої тексти.

До 5 квітня можна зробити 20 безплатних запитів до Notion AI, згодом інструмент стане доступним лише за щомісячну передплату у розмірі $10. Також можна оформити річну передплату, яка буде на 20% дешевше. Для клієнтів тарифних планів Notion AI коштуватиме $10 за учасника на місяць.

Раніше SPEKA повідомляла, що Notion почала тестування AI-продукту, який зможе за користувача писати повідомлення, вести корпоративний блог або відповідати на будь-яке запитання.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Вплив голосових помічників на рекламні стратегії: як використовувати Siri, Alexa та інших голосових помічників для досягнення рекламних цілей

Максим Купченко 9 хвилин тому

NVIDIA та Amazon анонсували ШІ-суперкомп'ютер Project Ceiba та суперприскорювач GH200

Артем Житкевич 15 годин тому

Крім ChatGPT. Сім ШІ-інструментів, які підвищать вашу продуктивність

Назарій Присяжнюк 16 годин тому

В Південній Кореї роботи навчатимуть школярів англійської мови

Богдан Камінський 20 годин тому

Amazon випустила корпоративний чатбот Amazon Q

Юлія Мирська 23 години тому