Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Notion створила штучний інтелект, який складає вірші та пише повідомлення

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
16 листопада 2022 2 хвилин читання

Компанія Notion почала тестування AI-продукту, який зможе за користувача писати повідомлення, вести корпоративний блог або відповідати на будь-яке запитання. 

За словами генерального директора Notion Івана Чжао, Notion AI може в кінцевому підсумку змінити те, як люди використовують додатки та виконують свою роботу. Як це працює? Користувач відкриває застосунок, де просто пише, що хоче зробити (надіслати e-mail, запостити допис у блозі, скласти список книг для читання) — і застосунок робить це самостійно.

Як зазначає Чжао в матеріалі The Verge, першочергове призначення цього ШІ — це писати тексти. І крім технічних завдань, штучний інтелект може виконувати й «творчі завдання», наприклад, вести за вас ваш блог або влаштувати «мозковий штурм». Звісно, Notion AI не напише за вас ідеального допису в соціальних мережах, але неабияк допоможе покращити вашу мову. 

Велика частина даних для ШІ надходить з Інтернету. Але, в кінцевому підсумку, компанія планує персоналізувати продукт для компаній, щоб Notion AI міг вести самостійно ввести блог і допомагати у внутрішніх завданнях. Також Notion AI можна використовувати як «пошуковик». Оскільки продукт отримує дані з усього Інтернету, він може легко відповідати на запитання користувача і виступати своєрідною базою знань.  

Однак говорити про повноцінний запуск продукту поки що зарано — Чжао повідомив, що наразі Notion AI проходити численні тестування. Однак компанія планує віддати його першим приватним користувачам уже найближчим часом.

Нагадаємо, диджиталізація допомагає розширювати інструменти продажів, вести бізнес з будь-якої точки світу, а ще автоматизувати бізнес-процеси. SPEKA розповідає, як HR асистент-бот дозволив оптимізувати витрати та економити робочий час: кейс KIDDISVIT.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Аеропорти у США оснастили системою розпізнавання облич

Руслан Сорока 8 годин тому

Складна зима, ІТ-фриланс, якою буде допомога Україні. Кращі матеріали тижня

Юлія Даниленко 17 годин тому

У Мінцифри розповіли, як штучний інтелект допомагає Україні перемагати у війні

Руслан Сорока 4 грудня 2022 17:10

Як працюють ІТ-фрилансери, що треба для збереження талановитих працівників та в чому полягає нова етика українського бізнесу: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 4 грудня 2022 17:00

Правила work-life balance: бізнес, медитації та байдарки. Founder та СЕО Unicsoft Олексій Завгородній

Христина Коновалова 3 грудня 2022 11:03