Отримавши першу роботу в ІТ, майте на увазі: у початківців помилки майже неминучі. Спокійно, ця аксіома стосується будь-кого, який би напрям ви не обрали. Та повчитися на чужих факапах краще, згодні?
Обираючи мову програмування, початківці часто звертають увагу саме на Python. Здавалося б, він став дуже хайповим. Але зручність і простота використання цієї мови підтверджена на практиці. У цій статті я, Денис Москаленко, Python Web Developer у NIX, розповім вам про основні інструменти, які дозволять максимально залучити всі переваги Python у ході розробки.
Дмитро Чоломбитько, Full Stack Developer в NIX
Дмитро Чоломбитько, Full Stack Developer у NIX
Невчасна оцінка ресурсів часто призводить до зриву дедлайнів і розгубленості колег. Щоб налагодити процеси у команді, спробуйте декомпозицію завдань. Цей метод полягає у розподілі об'ємної завдання на менші частини та їх поетапне виконання.
Тестування — це не просто тести. Це спосіб мислення. Саме цьому принципу й присвячено мою статтю. Спираючись на власний досвід, я, Гліб Остапенко, QA в IT-команді NIX, розповім, як варто підходити до роботи QA, щоб уникнути потенційних проблем на проєкті.
Кожен бізнес-аналітик хоча б раз стикався з клієнтами, які постійно приходять до команди із change requests — запитами на певні зміни у вимогах. Подекуди замовники ставляться до цього несерйозно. Можуть забувати про свої прохання чи взагалі згодом заперечувати їх. Щоб уникнути таких проблем, бізнес-аналітику варто комплексно підходити до процесу. А саме грамотно продумати обробку подібних запитів.
Під час пошуку роботи наявність сертифікації дійсно допомагає виділитись з-поміж інших кандидатів. Нині замовники частіше запитують фахівців про підтвердження навичок роботи із Salesforce. Для клієнтів це додатковий показник вашої компетентності, а для спеціалістів — хороший шанс приєднатися до крутого проєкту.
Усі айтівці добре знають: якщо можеш щось оптимізувати — зроби це. Так кажуть не лише про бізнес. У волонтерстві теж чимало процесів, які потребують спрощення. До прикладу, розподіл гуманітарної допомоги. Саме для такого проєкту ЮНІСЕФ — «Спільно. Точки зустрічі» — було створено зручне технічне рішення. Розробка поліпшила взаємодію між волонтерами. Як результат — вони стали швидше задовольняти потреби тимчасово переміщених сімей із дітьми.