Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Nintendo купила студію комп'ютерної анімації Dynamo Pictures

Олександр Кульбачний
Олександр Кульбачний Журналіст
14 липня 2022 2 хвилин читання

Японська компанія Nintendo оголосила про купівлю Dynamo Pictures — студії, яка виробляє комп'ютеру графіку. Нова дочірня компанія отримає назву Nintendo Pictures і буде створювати візуальний контент.

Як йдеться у повідомленні компанії, з Nintendo студія вперше працювала у роки створення Metroid: Other M — її фахівці входили до команди, відповідальної за CG-ролики для гри.

На окремій сторінці сайту бази даних кінематографу IMDb є список із десятків ігор та фільмів, до створення яких залучалася Dynamo Pictures. Наприклад, компанія виконувала роботи з анімації персонажів за допомогою технології захоплення руху в Death Stranding та Persona 5, а також брала участь у поствиробництві Metroid: Other M.

У повідомленні Nintendo для акціонерів говориться, що компанія купує 100% акцій японської Dynamo Pictures, що знаходяться в обігу, яка стане дочірньою компанією з новою назвою. Очікується, що операцію завершать 3 жовтня 2022 року.

Новина про купівлю Dynamo Pictures з'явилася в той момент, коли Nintendo готується до своєї найбільшої за останні роки прем'єра в кінематографі. Йдеться про анімаційний фільм за мотивами Super Mario Bros. з Крісом Праттом (Christopher Pratt) у головній ролі.

Super Mario Bros.: The Movie планують випустити навесні наступного року — майже через 30 років після виходу кінофільму з живими акторами «Супербрати Маріо» у 1993 році.

Японська Nintendo спеціалізується на створенні відеоігор та ігрових систем. Компанію заснували у 1889 році.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Netflix відкриває першу власну ігрову студію для створення ігор світового рівня

Вадим Добровольський 27 вересня 2022 07:30

На Steam уперше з'явилася компʼютерна гра, створена штучним інтелектом

Вадим Добровольський 22 вересня 2022 18:10

Українські гравці World of Tanks переїжджають в ЄС. Wargaming розповів, як відбуватиметься і що змінить перехід на EU-сервери

Юлія Даниленко 20 вересня 2022 17:58

Українські гравці World of Tanks вже можуть перенести свої акаунти на європейські сервери

Вадим Добровольський 20 вересня 2022 15:30

Стався витік даних про GTA 6. До мережі злили гігабайти відео та 10 тисяч рядків коду

Вадим Добровольський 19 вересня 2022 12:36