Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українці запустили NFT-колекцію Save Azov для збирання коштів на підтримку армії

28 травня 2022 2 хвилин читання

Ініціативні українці створили благодійну NFT-колекцію Save Azov із 777 піксельних зображень українських воїнів, щоб зібрати кошти на підтримку Збройних Сил України. Як повідомляють розробники, її запуск запланували на 1 червня, а 28 травня колекцію виставили на Open Sea.

 

Спочатку кошти (40% від продажу NFT) мали спрямувати безпосередньо полку «Азов». Однак після евакуації усіх людей з «Азовсталі» розробники вирішили перерахувати їх до криптофонду Aid for Ukraine.

Натепер стартова ціна одного екземпляра NFT-токена становить 0,3 Solana, або приблизно $12,5.

Як повідомила SPEKA одна з засновниць колекції Дарина, початкова ідея проєкту полягала у тому, щоб привернути увагу Web 3.0 ком'юніті до Захисників Маріуполя на заводі «Азовсталь». 

«Можливо я думаю шаблонами, але мені здається, що хлопці з Web 3.0 трохи далекі від політики та від того, що відбувається в Україні. Таким чином я хотіла привернути їхню увагу до подій в Маріуполі, до України», – розповіла вона.

Після того, як Захисників Маріуполя вивезли з території заводу, команда вирішила, що зможе допомогти якщо не «Азову», то українській армії.

 «Чому малювали солдатиків? Ну яка реальність, такі й ідеї. Я дуже хвилююся про наших захисників, враховуючи ще деякі мої друзі на передовій... Просто захотілося бути корисною нашій країні, спробувати таким чином хоч на маленький крок наблизити нашу перемогу», – додала Дарина.

Решта коштів від продажу піде на подальший розвиток проєкту та розроблення NFT-гри у пам'ять про завод «Азовсталь». Бета-тестування гри запланували на жовтень 2022 року. Окрім того, розробники анонсували запуск освітнього проєкту для підлітків у липні цього року. Його мета — познайомити дітей з блокчейном та криптовалютами.

Нагадаємо, на початку травня криптовалютна біржа EXMO запустила власну колекцію NFT з історією компанії. Усі зібрані кошти спрямують на допомогу Україні.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

eBay придбала британський NFT-майданчик KnownOrigin

Наталія Миронова 23 червня 2022 13:37

Елтон Джон випустив першу власну NFT-колекцію Rocket Man

Олександр Кульбачний 22 червня 2022 20:16

NFT-арт про війну. Український стартап ZibraAI запускає благодійний NFT-проєкт Sirens Gallery

Наталія Миронова 17 червня 2022 10:28

Ранкова SPEKA: новини про PayPal в Україні, NFT, YouTube Shorts та цілеспрямованого бобра

Роман Судольський 16 червня 2022 08:36

Мета: цифрова благодійність. Як сучасні технології та тренди змінюють наші уявлення про доброчинців

Ira Hoiuk 26 травня 2022 15:28