Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

NFT-ринок обвалився у червні, продажі упали до мінімуму за рік

Олександр Кульбачний
Олександр Кульбачний Журналіст
5 липня 2022 3 хвилин читання

Ринок невзаємозамінних токенів (NFT) у червні продовжив падіння, продажі на популярних майданчиках опустилися до мінімального рівня за рік.

Як повідомляє Bloomberg, ринок NFT падає на тлі нестабільної ситуації у криптовалютному середовищі.

За даними DappRadar, червень 2022 року стане першим місяцем від середини попереднього року, коли загальна капіталізація ринку криптовалюти впаде нижче за $1 млрд.

Продажі на OpenSea, найбільшому майданчику для торгівлі NFT, обвалилися на 75% від травня — очевидно, до річного мінімуму, пише видання.

З кінця травня до кінця червня 2022 року вартість токенів з відомих колекцій, таких як Bored Ape Yacht Club та Otherdeed, упала на третину, за даними NFT Price Floor.

Індекс JPG NFT, який відстежує вартість об'єктів із великих та «надійних» колекцій, опустився більш ніж на 70%.

Аналітики вважають однією з основних причин зниження — падіння стейблкоїна Terra, а також вкрай низький інтерес інвесторів, які почали активно позбавлятися криптовалюти Ethereum, в якій зазвичай відбуваються транзакції, пов'язані з NFT.

Великі угоди на ринку, зокрема, купівля торговельного майданчика Known Origin компанією eBay, інвесторів також не зацікавила.

«Ринок NFT у червні ніби впав з урвища. Хоча ринок став більш зрілим, останніми тижнями інвестори шукають надійніші місця для вкладення своїх грошей», — коментує ситуацію голова дослідницького відділу DappRadar Педро Еррера.

Деякі аналітики кажуть, що ринок невзаємозамінних токенів не помре, але дуже зміниться найближчим часом.

«Зараз такого шаленого ажіотажу навколо NFT немає, і в середовищі розпочався період консолідації. Думаю, що NFT виживуть, але ставлення до них буде значно виваженішим, ніж на піку популярності», — говорить інвестор Аарон Браун.

Як повідомлялося, американський гігант онлайн-торгівлі eBay придбав компанію KnownOrigin (Велика Британія), яка розвиває однойменний NFT-майданчик.

Як повідомила KnownOrigin у Twitter, угоду про продаж компанії закрили у середу, 22 червня. Раніше eBay запустила свою першу колекцію NFT у партнерстві з web3-платформою OneOf.

NFT — особливий тип криптовалюти, який є незамінним, на відміну від більшості криптовалют і багатьох мережевих або службових токенів. Це активи, що існують лише у власних криптосистемах.

NFT — одиниця даних у цифровій книзі, що називається блокчейном, де кожен NFT представляє унікальний цифровий елемент, тому кожен є невзаємозамінним.

Сфера цифрового мистецтва була першою, де NFT почало масово використовуватися. NFT-твори мистецтва схожі на предмети з автографом.

Топ-5 найдорожчих NFT-токенів, які продали 2021 року, можна подивитися за посиланням.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Що відбувається з ціною Ethereum

Юлія Даниленко 26 вересня 2022 17:15

Бензин за крипту. В Україні почали продаж пального за криптовалюту

Вадим Добровольський 26 вересня 2022 15:05

Біржі, банки та експерименти. Якою є економіка України та світу у вересні 2022 року

Ivan Verstyuk 26 вересня 2022 13:53

З криптою до супермаркету. В Україні запустили першу криптовалютну платіжну картку

Вадим Добровольський 22 вересня 2022 10:37

Sony Music покидає росію, криптовалюта прирівнюється до цінних паперів та нова екзопланета. Ранкова SPEKA

Олександр Тартачний 10 вересня 2022 09:00