Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Дія.Бізнес» та Fondy створюють NFT-колекцію прогнозів на 2031 рік

SPEKA Media
23 грудня 2021 2 хвилин читання

Київська школа економіки, фінтех-компанія Fondy і державний портал «Дія.Бізнес» пропонують усім охочим поділитися думками щодо подальшого розвитку українського підприємництва і зберегти свої прогнози у вигляді NFT-токенів. 

Організатори запустили проєкт «2031» у межах спільної освітньої програми для підприємців «Гра в довгу». Як повідомили  SРЕКА у компанії Fondy, власний прогноз можна надіслати на пошту, попередньо приєднавшись до Telegram-каналу програми. Ідеї прийматимуть до кінця 2021 року.

Засновниця та керівна партнерка Fondy Валерія Вагоровська пояснила, що компанія вважає блокчейн найбільш надійним способом зафіксувати мрії про майбутнє. У своєму листі-токені вона прогнозує, що через десять років завдяки розвитку платіжних платформ будь-який підприємець зможе безпечно працювати з клієнтами і партнерами по всьому світу.

Добірка токенів опублікована на NFT-маркетплейсі OpenSea. Наразі вона містить майже десять прогнозів.

Співзасновник платформи для абітурієнтів StudSearch.org Владислав Бандурин вважає, що у найближчі десять років на Україну чекає поява власних платформ для обміну знаннями на кшталт Coursera, Udemy і Prometheus.

Керівник онлайн-складової проєкту «Дія.Бізнес» Андрій Ремізов прогнозує, що до 2031 року в Україні зменшиться податкове навантаження на бізнес і підвищиться добробут населення, а молоде покоління навчатиметься фінансової грамотності ще у школі.

Нагадаємо, стримінгова платформа Megogo запровадила NFT-винагороди за перегляд контенту, які можна обміняти на реальні подарунки. Подробиці — у матеріалі SPEKA. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У «Дія.Бізнес» відновили інвестменю приватизації та оренди держмайна

Вадим Добровольський 29 вересня 2022 15:38

«Дія.Бізнес» запускає освітню програму «Фінансист» для підприємців

Євген Муджирі 16 вересня 2022 14:15

Мінцифри та МЗС запустили маркетплейс для українських виробників товарів на експорт

Євген Муджирі 13 вересня 2022 12:32

Смажені іранські «пташки», NFT від LG та флешмоб від MacPaw. Ранкова SPEKA

Олександр Тартачний 6 вересня 2022 08:48

LG Electronics запустила власний торговельний майданчик NFT

Ольга Кротовська 5 вересня 2022 11:47