Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Незабаром Twitter дозволить організаціям верифікувати профілі

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
14 листопада 2022 2 хвилин читання

Про це оголосили після нещодавнього провалу із впровадженням підписки за $8 на Twitter Blue. Маск почав іти на поступки та погоджуватися на те, що Twitter не може існувати без модерації.

Менш ніж через два дні після того, як перша спроба Twitter стягнути плату за перевірку облікового запису завершилася катастрофою, Ілон Маск оголосив, що компанія працює над новим способом автентифікації користувачів. У неділю вдень він написав у Twitter, що соціальна мережа незабаром почне розгортати функцію, яка дасть змогу організаціям ідентифікувати облікові записи, які «фактично» пов'язані з ними, повідомляє Engadget.

Ця функція майже напевно є частковою відповіддю на проблеми, з якими платформа зіткнулася минулого тижня. Після того, як у середу компанія почала розгортати нову підписку Twitter Blue за $8 на місяць, соцмережу швидко заполонили тролі, які використовували цю послугу, щоб видати себе за знаменитостей і бренди. Зокрема, ситуація стала кошмаром для бізнесу та рекламодавців. Наприклад, у п'ятницю акції фармацевтичної компанії Eli Lilly впали на 4,37% після того, як у підробленому «перевіреному» акаунті сказали, що компанія видає інсулін безкоштовно. Ця витівка забрала приблизно 15 млрд з ринкової капіталізації Eli Lilly і змусила її вибачитися.

Оголошення, здавалося б, свідчить про те, що Маск змирився з тим, що платформа не може існувати без модерації вмісту. Коли один із користувачів запитав його, чи зможе хтось скористатися майбутньою функцією, Маск відповів: «Зрештою, я думаю, що немає іншого вибору, крім того, щоб Twitter став останнім арбітром. Але я відкритий до пропозицій».

Це те, чого він, мабуть, не сказав би до того, як очолив Twitter. Перед тим, як закрити угоду, Маск назвав себе «абсолютистом» свободи слова. Під час свого нещодавнього виступу на TED Talk він сказав, що виступає за дуже невелику модерацію вмісту. Проблема такого підходу полягає в тому, що він призвів до відтоку рекламодавців і значного падіння доходу компанії.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Apple повністю відновила рекламу у Twitter

Катерина Колонович 4 години тому

Twitter відновлює обліковий запис відомого неонациста

Руслан Сорока 4 грудня 2022 12:32

Маск оприлюднив документи, що стосуються скандалу у Twitter із Хантером Байденом

Катерина Колонович 3 грудня 2022 09:15

SpaceX запустить 7500 супутників Starlink другого покоління

Катерина Колонович 2 грудня 2022 13:09

Маск заблокував Каньє Веста у Twitter за свастику

Катерина Колонович 2 грудня 2022 12:20