Після виходу зі стартап-студії у грудні я говорив з лідерами інших студій, інвесторами та фаундерами в Україні. Ці розмови підживили думку про елемент, якого дуже не вистачає українській підприємницькій махіні.
Згадуємо найцікавіші новини 21 червня.
Українські «зелені» стартапи можуть взяти участь у найбільшому у світі конкурсі екологічних бізнес-проєктів ClimateLaunchpad.
Команда проєкту «Робота в тилу» спільно з командою «Виробники в тилу» запустили освітню платформу, отримані кошти від діяльності якої перераховують до фондів підтримки Збройних Сил України.
Згадуємо найцікавіші новини 20 червня.
Львівський ІТ Кластер спільно з Львівською міською радою та Першим медичним об'єднанням Львова 20 червня оголосили про створення Центру ментального здоров'я. Про це повідомляє Львівська міська рада.
На початку червня холдинг Netpeak Group запустив агенцію, що надає послуги рекрутингу для IT-компаній. Recruitment Team Lead агенції Єлизавета Нуштаєва до переходу в холдинг понад шість років працювала у великому аутсорсингу та продуктових компаніях різного розміру. У колонці для SPEKA вона надала основні рекомендації зі створення та оформлення CV, зважаючи на власний досвід.
Уряд працює над схемою, яка дозволить українським айтівцям виїжджати за кордон під час воєнного стану. Заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександр Борняков розповів в інтерв'ю ICTV, що через тривалість конфлікту доводиться шукати рішення проблеми виїзду за кордон.
«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою і кейсами з читачами SPEKA.
Ми запам'ятаємо 17 червня як день, коли наші військові знищили черговий російський корабель, а уряд запровадив довгоочікуваний візовий режим з рф. Але й у світі технологій теж були цікаві новини. Ранкова SPEKA коротко розповідає про найцікавіше.
На росії триває щорічний Петербурзький міжнародний економічний форум. За «міжнародну» частину цього року відповідають переважно представники «Талібану» та «ЛНР/ДНР». Форум став не лише генератором мемів, а й джерелом інсайтів щодо реального стану російської економіки.
Розробники мобільних ігор Plarium та Game Insight вирішили зупинити свою роботу на росії. За оцінками видання «Коммєрсант», у російських представництвах обох компаній працювало понад тисячу людей.
Компанія отримала $51,5 млн у межах чергового інвестиційного раунду і стала єдинорогом з капіталізацією понад $1 млрд. У раунді взяли участь G Squared та UiPath Ventures.
Згадуємо найцікавіші новини 16 червня.
Український венчурний фонд TA Ventures разом з клубом приватних інвесторів ICLUB Global зробили екзит з німецького стартапу Qentnis. Екзит відбувся через 8 місяців.