«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою і кейсами з читачами SPEKA.
Згадуємо найцікавіші новини 8 липня.
Як в Україні отримати роботу без досвіду та скільки за це платять, йдеться у дослідженні кадрового порталу grc.ua.
Червень — традиційний місяць ЛГБТК+ прайдів у світі, вони проходять у багатьох містах та країнах, щоб показати, що є люди різної гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації (їх називають ЛГБТК+/ LGBTQ+).
Український стартап-розробник EdTech-продуктів Headway відрив офіс у Лондоні. Локальна присутність у столиці створює додаткові можливості для залучення інвестицій для компанії та розвитку бізнесу. Велика Британія лідирує в Європі за обсягом інвестицій та є першою країною в регіоні, де кількість IT-компаній з капіталізацією понад $1 млрд сягнула сотні.
Новини 7 липня, які ви могли пропустити.
Згадуємо найцікавіші події 6 липня.
В березні 2022 року асоціація IT Ukraine та регіональні ІТ-кластери надіслали листа Володимиру Зеленському із проханням вирішити три найбільш актуальних питання для галузі – бронювання співробітників експортних індустрій від мобілізації, можливість їздити в бізнес-відрядження за кордон та питання податкового резидентства ІТ-спеціалістів, які перебувають за межами України. В травні, після запровадження нових валютних правил НБУ, до цього переліку додалося ще й питання різниці між офіційним та ринковим курсом валют.
IT послуги — це єдина сфера бізнесу, яка зросла у 2022 році порівняно з 2021 — аж на 27% (січень–травень 2022 року). Про це повідомляє Опендатабот посилаючись на дані НБУ.
Згадуємо найцікавіші новини 5 липня.
Ефективний кризовий менеджмент, досвід віддаленої роботи та репутація на ринку ІТ — чинники, завдяки яким український ІТ-ринок буде стабільним у 2022 році.
На тимчасово захоплених територіях Херсонської області російські загарбники вимкнули месенджер Viber та відеоплатформу YouTube.
Згадуємо найцікавіші новини 4 липня.
У червні українська спільнота розробників DOU провела чергове зарплатне опитування ІТ-спеціалістів, зібравши 15 136 анкет, з них 7558 — від розробників усіх рівнів.
Українська ІТ-компанія Intellias протягом 2021 року збільшила кількість працівників майже удвічі — до понад 2,5 тис. спеціалістів і спеціалісток.