Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Невдачі росіян, Маск у мозку та нікнейми за крипту. Ранкова SPEKA

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
24 серпня 2022 3 хвилин читання

Згадуємо найцікавіші новини 23 серпня 2022 року.

Російським кінотеатрам заборонили показувати фільми в IMAX

Заборона поширюється і на російські фільми. Попри те що кінотеатри мають потрібне обладнання, воно тепер покриватиметься пилом. Технічно проєктор може показати будь-який фільм, однак показати стрічку у форматі IMAX без дозволу IMAX не можна.

*звук сумного тромбона*

СБУ почала блокувати гаманці російських «волонтерів», які збирають кошти для армії рф

За ініціативи СБУ заблоковано віртуальний криптогаманець громадянина рф, який спонсорує російську війну в Україні. Він збирає гроші на потреби армії загарбників.

На момент блокування на рахунку росіянина накопичилося понад 800 тис. у гривневому еквіваленті. Значну частину пожертв зловмисник спрямовував на купівлю військового спорядження бойовикам терористичних організацій «л/днр».

А давайте все, що він назбирав, віддамо на потребу ЗСУ? Оце буде круто.

Telegram планує продавати унікальні нікнейми

Продаж буде відбуватися через аукціони, а оплатою буде  криптовалюта. Це дозволить Telegram залучити додаткові кошти, оскільки раніше месенджер не мав монетизації. 

Нікнейм Vasya007 тепер тільки за крипту.

Apple дозволила клієнтам самостійний ремонт власних ноутбуків MacBook

Разом з цим широким жестом компанія буде надавати інструкції з ремонту, а також оригінальні запчастини та інструменти Apple через магазин Apple Self Service Repair Store. Поки що сервіс працюватиме для жителів США. Європейські майстри на всі руки зможуть спробувати свої сили трохи згодом.

Та хто читає ті інструкції.

Маск наприкінці жовтня покаже прогрес мозкових чипів Neuralink

31 жовтня 2022 року відбудеться нова презентацію мозкових чипів Neuralink. Про це повідомив засновник компаній Tesla та Space X Ілон Маск.  За деякими даними, Маск може оголосити про співпрацю у цій галузі з компанією Synchron, яка майже місяць тому оголосила про успішну імплантацію мозкового чипа пацієнту у США, а раніше зробила це в Австралії. Однак деталі наразі невідомі.

А ви хвилювалися, що Pfizer чипує.

0
Прокоментувати