Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Netpeak Group запустила перший український сервіс для просування застосунків Asolytics

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
7 лютого 2023 3 хвилин читання

Netpeak Group запустила перший український ASO-сервіс — Asolytics. Він допоможе збільшити видимість мобільних застосунків у магазинах, що підвищить кількість завантажень застосунків.

Інструменти Asolytics підходять не лише просунутим розробникам, але й командам, які зіткнулися з просуванням застосунків уперше. Швидке та зрозуміле ASO — це сильний бік Аsolytics. Команда постійно збирає відгуки експертів ASO та людей, які вперше використовують такий сервіс. Це допомогло адаптувати сервіс для спеціалістів з різним рівнем досвіду. 

Як працює Asolytics?

Назва застосунку, опис, ключі, налаштування локалей — усе це впливає на кількість показів застосунку в магазині. Більше показів — більше завантажувань. Більше завантажень — більше прибутку. Мета ASO — допомогти розробниками налаштувати все так, щоб підвищити органічне зростання застосунку. 

Asolytics допомагає швидко оптимізувати сторінку мобільного застосунку. Це дозволяють зробити три основні інструменти сервісу.

1. Швидкий підбір ключових слів для опису застосунку 

Інструменти Asolytics підбирають семантику на основі даних про конкурентів одразу для різних країн і різними мовами. Зокрема, інструменти дозволяють знаходити та аналізувати сотні релевантних ключових слів. Також можна отримати підказки для конкретного ключового слова на основі семантики конкурентних додатків зі всього світу.

Розробники сервісу пропонують великі ліміти на трекінг ключових слів на відміну від більшості ASO сервісів. Це дозволяє працювати одразу з великим семантичним ядром, підібраним на основі даних з різних країн.

2. Автоматичні підказки про помилки в оптимізації застосунку

Asolytics виявляє всі неправильно оптимізовані елементи застосунку та одразу генерує підказки про те, що потрібно виправити. Також можна отримати аналітику про ефективність оптимізації та замовити послуги в ASO-спеціалістів.

3. Пошук конкурентів для отримання інсайтів про просування

Алгоритми сервісу дозволяють швидко знайти потенційних конкурентів обраного додатка. Такі списки можна формувати власноруч, обираючи якомога більше прямих конкурентів. Також можна проглядати топчарти різних категорій додатків в App Store чи Google Play, щоб бути в курсі змін на ринку. 

Більшість інструментів Asolytics доступна в безкоштовному тарифі — користувачі вже можуть використовувати інструменти сервісу для просування своїх додатків. Команда Asolytics постійно працює над тим, аби спростити та автоматизувати якомога більше процесів ASO. Це дозволить українським та закордонним додаткам економити час на оптимізації продукту в App Store та Google Play, а також відмовитись від продуктів, які спонсорують державу-терориста.

Нагадаємо, що раніше українській застосунок для тренування мозку Impulse залишається найбільш завантажуваним iOS-застосунком 2022 року у світі у категорії Health & Fitness. Загалом він має більш ніж 30 млн завантажень. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як змінився диджитал-ринок України та світу за 2023 рік — опитування Netpeak Group

Артем Житкевич 29 вересня 2023 19:30

«Наша мета — дохід у 1% від ВВП України»: Артем Бородатюк про бізнес в умовах війни, майндсет підприємця та вигорання

Олександр Тартачний 13 вересня 2023 17:33

Як налаштувати пошту та Telegram для продуктивної роботи — Андрій Чумаченко, Netpeak

Андрій Чумаченко 7 серпня 2023 12:10

Google почав публічне тестування мовної моделі NotebookLM

Юлія Мирська 13 липня 2023 10:00

Threads перевищив позначку в 100 млн користувачів

Юлія Мирська 10 липня 2023 12:23