Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Netpeak Group запустила нову послугу з перевірки hard skills спеціалістів для українських компаній

Ольга Горбенко
Ольга Горбенко Новинарка SPEKA
18 травня 2023 3 хвилин читання

Рекрутингова агенція Netpeak Talent оголосила про запуск послуги із закриття вакансії під ключ разом з детальною перевіркою hard skills кандидатів. 

Фахівці агенції допомагатимуть із пошуком та співбесідами кандидатів на різні позиції департаментів маркетингу (SEO, PPC, ASO, E-mail), розроблення (DevOps, Java, Frontend, PHP etc), продажів, ейчарів, продакт-менеджерів, а також CEO, COO, CMO та інших керівників, повідомила Netpeak Talent у пресрелізі.

У команді працюють 30+ рекрутерів, а для технічних співбесід та перевірки hard skills вони залучатимуть 75 фахових експертів Netpeak Group рівня тімліда, керівника департаменту і вище, залежно від вакансії.

Team Lead Netpeak Talent Юлія Комарницька розповіла, що компанія зацікавлена у довгострокових результатах своїх клієнтів та бачить, що продукт знайшов у них відгук. Останній кейс — це пошук Marketing Lead для українського агростартапу. Співбесіду проводив керівний партнер агенції інтернет-маркетингу Netpeak Андрій Чумаченко. Вакансію закрили за 14 днів. 

Агенція підбирає внутрішнього інтерв'юера Netpeak Group під вакансію, формує лист оцінки кандидатів, дає детальний технічний зворотний зв’язок.

Окрім технічної співбесіди на етапі відбору, у Netpeak Talent можуть провести таке інтерв’ю з уже найманим співробітником, щоб керівник, який має недостатню технічну експертизу, міг переконатися у кваліфікації свого працівника.

Більшість IT-компаній мають проблеми з оцінювання технічних навичок кандидатів на етапі відбору. У такому разі вони можуть найняти спеціаліста з недостатньою кваліфікацією.

Або навіть якщо компанія має експертизу, то однаково виникають труднощі, адже керівникам потрібно виділяти час: зазвичай одна детальна технічна співбесіда триває від 1,5-2 годин. Здебільшого після трьох-чотирьох інтерв’ю керівники не готові приділяти час більш ніж 1 співбесіді на день. Тож через затягування комунікації з кандидатами, вони або приймають інші офери, або компанія наймає тих, на кого вистачило часу.

Послуга закриття вакансії під ключ разом із перевіркою hard skills особливо корисна для компаній, які вперше наймають фахівців у конкретній галузі або для керівників, які не мають достатнього досвіду у певній сфері для глибокого оцінювання технічних навичок кандидатів.

Netpeak Talent — це частина Netpeak Group, рекрутингова агенція з фокусом на IT та Digital, яка працює з вакансіями зовнішніх партнерів. Працює від 2022 року, тоді агенція була відома як Netpeak Recruiting, а нещодавно здійснила ренеймінг.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як за допомогою SERM вивести тональність бренда на новий рівень. Кейс Goldi та Netpeak

Владислав Миронович 23 травня 2024 14:15

Як просувати канал через Telegram Ads та зменшити вартість підписника на 41%: кейс MOYO та Netpeak

Владислав Миронович 17 травня 2024 13:00

Netpeak Journal дослідить культуру презентеїзму

Олеся Дерзська 15 травня 2024 17:36

Чому українських ІТ-початківців забирають іноземні компанії?

Олена Хижняк 29 квітня 2024 11:30

Netpeak підсумує перші три місяці роботи Telegram Ads в Україні 25 квітня

Богдан Камінський 23 квітня 2024 16:28