Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Netpeak Group запустила нову послугу з перевірки hard skills спеціалістів для українських компаній

Ольга Горбенко
Ольга Горбенко Новинарка SPEKA
18 травня 2023 3 хвилин читання

Рекрутингова агенція Netpeak Talent оголосила про запуск послуги із закриття вакансії під ключ разом з детальною перевіркою hard skills кандидатів. 

Фахівці агенції допомагатимуть із пошуком та співбесідами кандидатів на різні позиції департаментів маркетингу (SEO, PPC, ASO, E-mail), розроблення (DevOps, Java, Frontend, PHP etc), продажів, ейчарів, продакт-менеджерів, а також CEO, COO, CMO та інших керівників, повідомила Netpeak Talent у пресрелізі.

У команді працюють 30+ рекрутерів, а для технічних співбесід та перевірки hard skills вони залучатимуть 75 фахових експертів Netpeak Group рівня тімліда, керівника департаменту і вище, залежно від вакансії.

Team Lead Netpeak Talent Юлія Комарницька розповіла, що компанія зацікавлена у довгострокових результатах своїх клієнтів та бачить, що продукт знайшов у них відгук. Останній кейс — це пошук Marketing Lead для українського агростартапу. Співбесіду проводив керівний партнер агенції інтернет-маркетингу Netpeak Андрій Чумаченко. Вакансію закрили за 14 днів. 

Агенція підбирає внутрішнього інтерв'юера Netpeak Group під вакансію, формує лист оцінки кандидатів, дає детальний технічний зворотний зв’язок.

Окрім технічної співбесіди на етапі відбору, у Netpeak Talent можуть провести таке інтерв’ю з уже найманим співробітником, щоб керівник, який має недостатню технічну експертизу, міг переконатися у кваліфікації свого працівника.

Більшість IT-компаній мають проблеми з оцінювання технічних навичок кандидатів на етапі відбору. У такому разі вони можуть найняти спеціаліста з недостатньою кваліфікацією.

Або навіть якщо компанія має експертизу, то однаково виникають труднощі, адже керівникам потрібно виділяти час: зазвичай одна детальна технічна співбесіда триває від 1,5-2 годин. Здебільшого після трьох-чотирьох інтерв’ю керівники не готові приділяти час більш ніж 1 співбесіді на день. Тож через затягування комунікації з кандидатами, вони або приймають інші офери, або компанія наймає тих, на кого вистачило часу.

Послуга закриття вакансії під ключ разом із перевіркою hard skills особливо корисна для компаній, які вперше наймають фахівців у конкретній галузі або для керівників, які не мають достатнього досвіду у певній сфері для глибокого оцінювання технічних навичок кандидатів.

Netpeak Talent — це частина Netpeak Group, рекрутингова агенція з фокусом на IT та Digital, яка працює з вакансіями зовнішніх партнерів. Працює від 2022 року, тоді агенція була відома як Netpeak Recruiting, а нещодавно здійснила ренеймінг.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Перемога на першій співбесіді: поради для успішного працевлаштування

Yev Rachkovan 3 жовтня 2023 13:45

Продуктові компанії набирають обертів на українському ІТ-ринку — опитування DOU

Артем Житкевич 2 жовтня 2023 22:00

Як змінився диджитал-ринок України та світу за 2023 рік — опитування Netpeak Group

Артем Житкевич 29 вересня 2023 19:30

Які IT-спеціальності є найперспективнішими на думку IT-фахівців — опитування GlobalLogic

Юлія Мирська 28 вересня 2023 14:01

Українці досі користуються російськими застосунками для особистих фінансів

Назарій Присяжнюк 27 вересня 2023 16:22