Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Netpeak Group передав 400 тисяч гривень на обладнання бомбосховища та генератори

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
12 січня 2023 2 хвилин читання

Група українських IT-компаній Netpeak Group та акселератор громадських проєктів «Моє місто» об'єднали зусилля і підтримали Фундацію Промприладу, надавши 400 тис. грн.

За ці кошти придбають пальне для генераторів, щоб надати можливість працювати командам, які вимушено релокувалися до Івано-Франківська від початку повномасштабної агресії. А також частина коштів буде спрямована на оновлення приміщення бомбосховища, щоб подбати про безпеку людей, які перебувають на території центру.

«Промприлад.Реновація» — це інноваційний центр, локалізований на території ревіталізованого заводу Промприлад в Івано-Франківську. Він являє собою ідею перезавантаження, створення майданчика для комунікації, поширення знань, співпраці державного сектору, громадськості та бізнесу. Проєкт працює на перетині чотирьох напрямів розвитку регіону: нової економіки та урбаністики, сучасного мистецтва та освіти.

У часи війни Фундація Промприладу стала точкою опори для людей, які хочуть продовжувати працювати та відбудовувати економіку України. У просторах «Промприладу» зараз працює понад 300 людей.

Netpeak Group та «Моє місто» відкриті до підтримки амбіційних соціальних ініціатив, котрі мають на меті нести реальні зміни. Подати проєкт на акселератор та отримати ресурсну підтримку можна за посиланням.

Раніше Міністерство цифрової трансформації та онлайн-університет Choice31, який є частиною Netpeak Group, запустили онлайн-курс Be Brave Like Ukraine.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Що таке IT-коаліція й навіщо її створили

Єлизавета Гогілашвілі 30 листопада 2023 08:00

Як комунікації врятували фриланс під час війни: кейс Freelancehunt

Анастасія Бондаренко 28 листопада 2023 15:00

"Практика" розробляє броньовану евакуаційну машину на базі "Козак-7"

Максим Красіков 26 листопада 2023 15:30

Канада надасть Україні 11 тис гвинтівок та 9 млн набоїв

Максим Красіков 26 листопада 2023 14:00

Бойові втрати рф на 26 листопада 2023 року — Генштаб ЗСУ

Максим Красіков 26 листопада 2023 11:00