Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

NetHunt CRM запускає проєкт з підтримки українського бізнесу

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
15 грудня 2022 3 хвилин читання

NetHunt CRM виділяє 50 тис. євро на підключення CRM серед українських компаній. Таким чином NetHunt CRM планує допомогти бізнесу впорядкувати свої дані, автоматизувати процеси та перейти на CRM-систему.

В NetHunt CRM зазначають, що понад 90% компаній в Україні керують відносинами із клієнтами за допомогою неспеціалізованих інструментів. 49% українських підприємств ведуть базу даних в Excel, 29% — фіксують ключові моменти на папері.

«Використання нецільових засобів для управління клієнтською базою часто призводить до низьких показників ефективності праці, недостатньої чистоти даних, втрати клієнтів та, як наслідок, уповільнення розвитку бізнесу», — вважають у компанії. 

Через це NetHunt CRM виділяє фонд у розмірі 50 тис. євро, щоб розібрати бізнес-процеси під час персональних консультацій, покрити 50% вартості користування NetHunt CRM протягом півроку та впровадити її «під ключ» для якомога більшої кількості українських бізнесів.

 Протягом чотирьох тижнів — до 16 січня 2023 — будь-яка українська компанія, що працює на ринок України, може скористатися пропозицією від NetHunt CRM та отримати:

  • Персональну консультацію для бізнесу із впровадження CRM
  • Фонд покриває 50% вартості користування NetHunt CRM протягом 6 місяців
  • Послугу «CRM під ключ», що передбачає впровадження CRM — перенесення даних, допомога у налаштуванні тощо

Втім, навіть після офіційного закінчення терміну дії програми українські бізнеси зможуть розраховувати на підтримку зі сторони компанії. 

«Ми вже готуємо низку освітнього контенту, вебінарів та ексклюзивних подій для всіх учасників програми», — зазначили в NetHunt CRM.

Для того, щоб зареєструватися в програмі необхідно подати заявку, заповнивши форму на сайті компанії. Активувати програму можна до 16 січня 2023 року включно. Взяти участь у програмі можуть виключно бізнеси, що зареєстровані в Україні та працюють на український ринок.

Раніше SPEKA розповідала, що «Київстар» придбав для «Українського державного центру радіочастот» нове технологічне обладнання на 55 млн гривень. Його будуть використовувати для посилення кіберзахисту України та протидії інформаційним загрозам.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Гандури та абаї: як українські жінки завойовують IT-ринок Саудівської Аравії

Владислав Миронович 27 січня 2023 11:00

Розвиток маркетплейсу: робота з попитом та пропозицією контенту — що має бути першим?

Владислав Миронович 26 січня 2023 13:00

Хмарні сервіси: які тренди впливатимуть на розвиток ринку у 2023 році

Владислав Миронович 25 січня 2023 16:00

Як виявити компанії з російським корінням

Вадим Запека 25 січня 2023 12:00

Як вибрати юрисдикцію для реєстрації вашої компанії за кордоном?

Владислав Миронович 24 січня 2023 14:55