Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

NetHunt CRM випустила програму для благодійних фондів

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
9 листопада 2022 2 хвилин читання

NetHunt CRM оголосила про запуск річної програми, яка допоможе українським волонтерським об'єднанням та благодійним фондам. Усі неприбуткові компанії можуть отримати безкоштовний доступ до CRM-сервісу протягом шести місяців. 

За умовами програми, будь-яка неприбуткова організація може подати заявку до 31 грудня 2023 року. Термін дії програми — 1 рік від моменту підключення CRM. Згідно з умовами кампанії, перші шість місяців користування CRM від NetHunt безкоштовні, у наступні шість місяців діє знижка 50%. Також команда підтримки NetHunt CRM допоможе налаштувати CRM-систему під процеси та особливості організації та підтримуватиме її протягом всього терміну користування NetHunt CRM.

Умови використання CRM від NetHunt CRM Умови використання CRM від NetHunt CRM

Протягом цього періоду NetHunt CRM також пропонує неприбутковим організаціям безоплатну допомогу за переходу з іншої CRM-системи. Команда NetHunt надасть допомогу у якісному перенесенні даних з іншої CRM-системи чи табличного редактора (Excel, чи Google Spreadsheets).

Подати заявку можна за посиланням.

«Ми розуміємо, що успішне просування на фронті значною мірою залежить від успішної організації у тилу. NetHunt CRM пропонує спеціальну річну програму підтримання некомерційних українських організацій, щоб фонди та волонтерські об'єднання могли ефективніше координувати свої дії та контролювати свою базу даних», — розповів CEO NetHunt CRM Андрій Петрик.

CRM-система допоможе спростити оброблення заявок, підвищити ефективність пошуку партнерів, меценатів, автоматизувати спілкування з партнерами та ефективніше керувати процесами. 

Нагадаємо, що раніше SPEKA публікувала статтю про те, чим замінити російські CRM-системи та софтверні продукти з елементами CRM.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

ЄС запускає ініціативу Laptops for Ukraine

Руслан Сорока 1 грудня 2022 19:46

Навіщо та як запровадити Customer Success: досвід NetHunt CRM

Владислав Миронович 1 грудня 2022 14:00

Зима близько: якою вона буде для українських B2B-компаній

Владислав Миронович 28 листопада 2022 17:30

Американський астронавт Скотт Келлі провідав дітей в «Охматдиті»

Катерина Колонович 28 листопада 2022 15:03

У дні обстрілів інфраструктури українці донатили на ЗСУ вдвічі більше

Катерина Колонович 28 листопада 2022 14:31