Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

NetHunt CRM виділяє 50 000 євро на підключення CRM українському бізнесу

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
19 грудня 2022 3 хвилин читання

Щоб підтримати український бізнес, NetHunt CRM надає 50 000 євро на підключення CRM серед вітчизняних компаній. Мета — допомогти якомога більшій кількості компаній автоматизувати процеси та легко перейти на CRM-систему. 

NetHunt CRM виділяє 50 000 євро, щоб розібрати бізнес-процеси під час персональних консультацій, покрити 50% вартості користування NetHunt CRM протягом пів року та впровадити її під ключ для українських бізнесів. 

Протягом чотирьох тижнів — до 16 січня 2023 року — будь-яка українська компанія, що працює на ринок України, може скористатися пропозицією від NetHunt CRM та отримати:

  • Персональну консультацію для бізнесу із впровадження CRM: розбір ваших бізнес-процесів, які можна спростити та автоматизувати за допомогою NetHunt CRM.
  • Фонд покриває 50% вартості користування NetHunt CRM протягом шести місяців.
  • Послугу «CRM під ключ», що передбачає впровадження CRM — перенесення даних, допомога у налаштуванні тощо.

Втім, навіть після офіційного закінчення терміну дії програми українські бізнеси зможуть розраховувати на підтримку від NetHunt CRM. Вже готується освітній контент, вебінари та ексклюзивні події для всіх учасників програми.

Для того щоб зареєструватися у програмі, необхідно подати заявку, заповнивши форму на сайті компанії. Активувати програму можна до 16 січня  2023 року включно. Взяти участь у програмі можуть лише бізнеси, що зареєстровані в Україні та працюють на український ринок.

За статистикою, понад 90% компаній в Україні керують відносинами з клієнтами (збирають та зберігають клієнтські дані, комунікацію з лідами та клієнтами, деталі угод та пов'язані з ними документи тощо) за допомогою неспеціалізованих інструментів. 49% українських підприємств ведуть базу даних в Excel, 29% фіксують ключові моменти на папері.

Нагадаємо, що у листопаді NetHunt CRM запустила річну програму, яка допоможе українським волонтерським об'єднанням та благодійним фондам з упорядкуванням даних. Усі неприбуткові компанії можуть отримати безкоштовний доступ до CRM-сервісу протягом шести місяців. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Вісім українських інноваційних компаній можуть поїхати на SXSW 2023: як потрапити

Катерина Колонович 24 січня 2023 08:15

«Опендатабот» та Netpeak оновили перелік російського ПЗ та альтернатив до них

Руслан Сорока 22 січня 2023 11:59

У Давосі представили акселераційну програму Impact Business для українських бізнесменів

Катерина Колонович 18 січня 2023 09:45

Робота для ВПО: успішні кейси соціальних підприємств

Богдана Дронюк 16 січня 2023 14:45

ПриватБанк запускає пільгове кредитування малого бізнесу на купівлю електрогенераторів та Starlink

Катерина Колонович 6 січня 2023 11:01