Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Netflix оштрафує користувачів, що діляться паролем від акаунту з іншими

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
19 жовтня 2022 2 хвилин читання

З початку наступного року Netflix почне стягувати плату за «нелегальних користувачів». Розміри штрафів поки не розголошували.

Під час свого квартального звіту про прибутки у вівторок компанія заявила, що з початку 2023 року з клієнтів буде стягуватися додаткова щомісячна плата з людей, які діляться своїми паролями, повідомляє Engadget.

Цей крок є розширенням пілотної програми, яка наразі працює в Латинській Америці, що стягує додаткову плату за субоблікові записи «додаткових користувачів», тобто користувачів, які не належать до вашої родини та використовують ваш логін для доступу до служби. 

Зараз Netflix намагається повернутися до зростання та заспокоїти інвесторів після того, як на початку року підтвердилось, що кількість передплатників зменшилася. Завдяки Monster: The Jeffrey Dahmer Story і Season Four Stranger Things компанія змогла додати понад 2,4 мільйона передплатників у третьому кварталі.

Netflix ще не оголосив розмір штрафів. Можна припустити що, якщо вони будуть слідувати схемі пілотної програми, то це буде приблизно 3-4 доларів США. Для глядачів, які хочуть уникнути сплати комісій, Netflix представив у понеділок інструмент міграції облікового запису, що допоможе перенести дані субоблікового акаунту користувача (історію переглядів, рекомендації тощо) до нової незалежної підписки.

Крім того, компанія нещодавно оголосила про більш доступну за ціною підписку із підтримкою реклами, що коштуватиме 7 доларів на місяць після запуску 3 листопада. Нова пропозиція буде доступна у дюжині країн, включаючи Великобританію, Канаду та Мексику.

Як стало відомом раніше, Netflix оголосив про відкриття нової ігрової студії під своїм брендом. Це перша повністю власна ігрова студія відомого стримінгового сервісу.

А навесні цього року компанія покинула ринок росії.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Європейська чиновниця вимагає від Маска прибрати російську пропаганду з Twitter

Катерина Колонович 1 грудня 2022 13:57

Meta оштрафували на 276 млн доларів за витік даних Facebook

Руслан Сорока 28 листопада 2022 18:10

«Аватар-2». Які технологічні новації підготував Кемерон

Олександр Тартачний 5 листопада 2022 14:00

OnlyFans, Apple та Netflix справно платять в Україні «податок на Google». Найбільша сума — майже $900 тис.

Вадим Добровольський 2 листопада 2022 16:10

Популярність українського кіно та українського озвучування від початку війни зросла у декілька разів

Вадим Добровольський 24 жовтня 2022 22:15