Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як побудувати освітнє ком'юніті під час війни: кейс компанії Crypto Crew

Вадим Короленко
Вадим Короленко Co-founder & CEO Crypto Crew
28 листопада 2022 5 хвилин читання

Війна зрушила фокус життя більшості з нас. Це абсолютно нормально, тому що ми стали більш обережними, вдумливими, а ще надзвичайно рішучими. Мене звати Вадим Короленко, я співзасновник і СЕО Crypto Crew — найбільшої криптоспільноти України. Сьогодні я розповім про те, як наша команда сміливців побудувала потужне освітнє комʼюніті за непростих умов. Немає таких ситуацій, коли ви можете припинити своє навчання. Ця історія саме про це.

Криптоосвіта майбутнього

Crypto Crew — це криптоком'юніті, що об'єднує понад 3000 активних учасників із загальним інвестиційним портфелем у $18 млн. Усі вони навчаються, займаються нетворкінгом, мають підтримку менторів, отримують аналітику та рекомендації щодо інвестицій у криптоактиви. Іншими словами, це ціла освітня екосистема, покликана навчати, вирощувати та підтримувати криптотрейдерів.

Що цікаво, нашим аналітикам вдається 10 місяців вести ціну Bitcoin з точністю 95% у відкритому доступі. Тут легко повірити заявлені 97,3% ефективності рекомендацій, що надаються учасникам спільноти. Наприклад, учень з 9 потоку спільноти робить 5-10% на тиждень до депозиту. Учениця з 8 потоку має приблизно такий самий результат. Всі активно торгують та допомагають іншим членам PRO-спільноти.

Результати учениці з 8 потоку PRO. Результати учениці з 8 потоку PRO.

Для чого це потрібно?

Якісної освіти у сфері крипто критично не вистачає. Як це працює? Перший варіант: люди вивчили або переглянути якийсь аналіз на YouTube, але глобально — «сидять у мінусі». Та вони вирішують запустити свої освітні програми, навчати трейдерів швидкому заробітку тощо. Другий варіант — це блогери. Деякі з них раптом прокинулись і подумали: «Я — криптовалютчик!». Вони лише на соту частину розбираються у цій темі, але вже починають просувати свій продукт та створюють курси. На просторах інтернету є багато подібних пропозицій. І це дійсно є великою проблемою ринку. 

Ми з командою Crypto Crew  хотіли зробити комʼюніті однодумців, які прагнуть розвиватись у цифрових активах, готові рухатись далі разом, навчатись та заробляти. До команди приходить велика кількість крутих людей, трейдерів. Вони детально й покроково все вивчають, отримують від комʼюніті якомога більше корисної інформації та знань. А завдяки нашій інформації та їх наполегливості маємо результати.

Це концепт smart money та класичний аналіз ринку з ліквідністю та інструментами.

Хто стоїть за Crypto Crew?

Чотири фаундери, які запустили потужну машину — це Дмитро Присяжнюк, Владислав Магера, Владислав Задорожний та я. Нас, здебільшого, мотивують люди, звʼязок з кожним із команди. Ми отримуємо щире задоволення від того, чим займаємось.

Комʼюніті Crypto Crew очолює топ трендів. Команда достатньо компетентна, щоб поділитись перевіреною та корисною інформацією з іншими. Кожен в проєкті — експерт у своєму напрямку. Чи то трейдер, чи то аналітик. Кожен може дати вам ґрунтовний майданчик для особистого та професійного росту й розвитку. 

Я та Владислав Магера маємо ще одну мотивацію — це Business Development. Сюди входить повна побудова бізнесу з відділами та KPI. Для мене близьким є формулювання:

Crypto Crew — це більше про продукт, а меншою мірою — про маркетинг та продаж

Тому що головна мета проекту — це досвідчені, розумні люди за напрямком цифрових активів, об'єднані у спільноті з брендом та капіталізацією компанії.

Як побудувати успішне освітнє ком'юніті

Ми починали з формування бізнес-моделі, тестування MVP продукту та перевірки інтересу аудиторії. Фаундери провели відповідний аналіз і на основі тестувань зрозуміли, що на такий продукт є запит у суспільстві.

Люди, які приходять у спільноту, отримують рівномірний ріст у сфері цифрових активів. Важливо, щоб у кожного були свій темп і відлік росту. А наші ментори вже підлаштовуються під учасників. Ми постійно з ними на зв'язку. Людина приходить без будь-яких знань та індивідуально починає отримувати їх з нуля. Інколи вона навіть не знає як пройти верифікацію на біржах. Та вже згодом торгує на різних рівнях та самостійно працює з великими сумами.

Результати учениці з 8 потоку PRO. Результати учениці з 8 потоку PRO.

Концепція Crypto Crew значно відрізняється від усіх інших, які базуються виключно на певній освітній програмі без будь-якої підтримки з боку менеджерів та однодумців. Комʼюніті — це колективний розум, регулярний та ефективний ріст, постійна підтримка, аналітика ринку та рекомендації з усіх трендів. Однією з основних цінностей є цілісність. Це дуже важливого у кожній спільноті.

Жодних труднощів на шляху нашої команди не було — лише органічний розвиток. Все завдяки досвіду та знанням, які були набуті ще в минулих проєктах. Саме цей досвід обʼєднав засновників Crypto Crew. А ще мотивація. До того ж, у нас є дуже багато планів на найближчий час. Вони стають дедалі більш інноваційними та рухають нас уперед — відкривати нові ринки.

 

 

 

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Методи безпеки від Віталіка Бутеріна: як захиститися від дипфейків?

Владислав Гринів 10 годин тому

Розгадка методу McKinsey: посібник із розв’язання проблем для продакт-менеджерів

Владислав Миронович 11 годин тому

Як кристалізувати досвід n-річної компанії та зробити ребрендинг в IT, щоб це спрацювало: кейс I AM IDEA та expla

Владислав Миронович 19 лютого 2024 17:00

Як змінилося сприйняття криптовалюти бізнесом в Україні за останні п’ять років

Вадим Груша 19 лютого 2024 13:20

Уряд ухвалив постанову про запуск застосунку "Мрія" у 2024 році

Юлія Мирська 19 лютого 2024 11:14