Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Наскільки зростає ВВП за використанні урядом цифрових технологій — дослідження

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
29 березня 2023 2 хвилин читання

За даними звіту Microsoft Digital Futures Index, країни, які більше розвинені в галузі цифрових технологій, є більш екологічними, багатими та конкурентоспроможними.

Як зазначають аналітики, є пряма кореляція між використанням урядами цифрових технологій та вищими темпами зростання ВВП.

«Технології є основою конкурентоспроможності та економічного зростання для урядів у всьому світі. Країни, які використовують технологічні досягнення, наприклад хмарне обчислення, є прикладом зростання продуктивності, стимуляції інновацій та ефективного розподілу ресурсів. Уряд, який зможе найкраще використовувати цифрові послуги та дані, буде гнучкішим і стійкішим на благо всього суспільства», — зазначили у Microsoft.

Аналітики також нагадали, що незадовго до війни Верховна Рада України дозволила переміщати урядові дані з локальних серверів у загальнодоступну хмару. Це дозволило «евакуювати» критично важливі урядові дані за межі країни до центрів обробки даних по всій Європі. 

В Україні цифрова трансформація сьогодні сприймається як ключ до стабільності бізнесу, а кібербезпека має вирішальне значення, зазначили у Microsoft.

«Глобальні події останніх кількох років внесли безпрецедентні зміни до фізичного та цифрового світу. Загроза кіберзлочинності постійно зростає: вона спрямована проти окремих осіб, підприємств, державних органів, аналітичних центрів та неурядових організацій», — зазначив регіональний директор з державного сектору регіону Центральної та Східної Європи Multi-Country Microsoft Панайотіс Іоанну.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Британський регулятор може схвалити угоду Microsoft та Activision

Юлія Мирська 22 вересня 2023 14:42

Microsoft представила об’єднаний Copilot — ШІ-помічника для Windows, Microsoft 365 та Edge

Богдан Камінський 21 вересня 2023 19:48

Microsoft анонсувала ноутбуки Surface Laptop Go 3 та Surface Laptop Studio 2 — відео

Богдан Камінський 21 вересня 2023 19:12

Microsoft інтегрує DALL-E 3 в чат Bing

Богдан Камінський 21 вересня 2023 18:20

Велике оновлення Windows 11 з підтримкою Copilot та RAR вийде 26 вересня

Богдан Камінський 21 вересня 2023 18:03