Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

NASA відправила астронавтів до пустелі для симуляції майбутньої місячної місії «Артеміди»

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
17 жовтня 2022 2 хвилин читання

NASA представила команду Desert RATS з шести космонавтів та інженерів, які проведуть тиждень у пустелі для симуляції роботи майбутньої місії Artemis.

У запланованій місії Artemis важливу роль відіграватимуть герметичні марсоходи, у яких фахівці зможуть жити та працювати, повідомляє NASA.

Для моделювання місії екіпаж із шести астронавтів та інженерів NASA та Японської агенції аерокосмічних досліджень (JAXA) протягом наступного тижня по черзі будуть жити та працювати по дві людини у групі у прототипі герметичного марсохода NASA. Ця місія Artemis отримала назву Desert Research and Technology Studies (скорочено D-RATS).

D-RATS складатиметься з трьох симуляційних місій, кожна з яких триватиме три дні. Місце проведення — вулканічне поле Black Point Lava Flow, що за 64 км від Флагстаффа у штаті Аризона. Таке унікальне розташування дозволить командам відтворити умови, у яких астронавтам доведеться перебувати поблизу Південного полюса Місяця під час місій Artemis: складну місцевість, цікаву геологію та мінімальний зв'язок.

Екіпажі Desert RATS будуть працювати як справжня місія: обережно мандруватимуть пустелею, виходячи з корабля у бутафорських скафандрах, коли натраплятимуть на цікаві для наукового дослідження регіони. Команда управління польотами NASA у Космічному центрі імені Джонсона у Г'юстоні відстежуватиме переміщення та дії екіпажу, допомагатиме їм дотримуватися розкладу та вирішуватиме проблеми. Окрім того, з астронавтами будуть працювати вчені, які допоможуть екіпажам визначити та дослідити цікаві географічні об'єкти.

Раніше ми розповідали, чому безпечна посадка на Марс — одна з ключових проблем для вчених та інженерів, що працюють над місіями на Червону планету.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Космічний корабель Orion облетів Місяць та прямує до Землі

Катерина Колонович 6 грудня 2022 08:43

NASA створила сайт, на якому можна стежити за місією Artemis 1

Катерина Колонович 5 грудня 2022 13:19

Через місію Artemis 1 ускладнився зв'язок із телекопом «Джеймса Вебба»

Катерина Колонович 5 грудня 2022 10:33

NASA опублікувало короткометражку про місію Artemis I

Катерина Колонович 1 грудня 2022 09:47

SpaceX запустила 11 двигунів ракети Starship Super Heavy перед тестовим польотом

Катерина Колонович 30 листопада 2022 11:23