Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Летючий байк XTurismo вже у продажу

Антон Буйницький
Антон Буйницький Новинар видань Speka та The Page
14 травня 2023 2 хвилин читання

Перший у світі повітряний ховербайк XTurismo надійшов у продаж.

Скільки коштує летючий байк XTurismo

Вартість летючого засобу пересування — від $555 тис. Виробники планують до 2025 року знизити вартість електричної моделі меншого розміру до $50 тис.

Хто створив ховербайк XTurismo

Модель розроблена компанією Bayanat з ОАЕ. Це дочірний підрозділ місцевої ІІ-компанії G42, який у цьому проєкті діяв у співпраці з японською Aerwins Technologies. Новинку продемонстрували 20 березня 2023 року в Абу-Дабі, ОАЕ, де організоване виробництво ховербайка.

Bayanat відома розробкою сучасних транспортних рішень: нещодавно вона вже представила безпілотні машини та автономні таксі TXAI, а ховербайк розроблений у межах розширення програми розумної мобільності. 

Випробування XTurismo відбувалися у Японії.

Технічні характеристики XTurismo

Новинка виконана з високоміцного вуглецевого волокна, що використовується в авіації та космічній індустрії. Ховербайк важить 300 кг, запасів пального вистачить на політ протягом 40 хвилин зі швидкістю 80 км/год,, повідомляє Reuters.

Розробка отримала турбований чотиритактний гоночний бензиновий двигун Kawasaki потужністю 230 кінських сил,, а чотири електродвигуни дозволять за допомогою гвинтів керувати транспортним засобом у польоті. 

Переваги ховербайка XTurismo

Xturismo Hoverbike є оптимальним для використання у відносно несприятливих природних умовах, наприклад, у пустельній місцевості

За словами розробників, новинка може використовуватися не лише у рятувальних, пошукових та поліцейських операціях, а й у нафтогазовій індустрії, будівельному секторі та інших сферах. 

Ховербайк може літати не лише над твердою поверхнею, а й над водою, а також використовуватись спільно із безпілотниками: в ОАЕ їх активно впроваджують для потреб поліції, пожежників та виявлення людей, які потрапили у халепу. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Перемога на першій співбесіді: поради для успішного працевлаштування

Yev Rachkovan 9 годин тому

Український Projector Institute починає роботу в Польщі

Юлія Мирська 10 годин тому

Вкладають, але потроху: венчурні фонди про інвестиції у воєнний час

Олександр Тартачний 2 жовтня 2023 17:40

Стратегічне управління талантами: занурюємося у методологію 9 Box Grid

Anzhelika Todorashko 2 жовтня 2023 16:00

Що таке інклюзивне наймання та як це працює в ІТ

Владислав Миронович 2 жовтня 2023 14:00