Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Apple почала виробництво нового iPhone 14 в Індії раніше за очікуване

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
27 вересня 2022 2 хвилин читання

Компанія Apple почала випускати новий iPhone 14 в Індії раніше, ніж передбачалося. Це відбулося завдяки швидкому розгортанню виробництва, що дозволило скоротити відставання між виробництвом у Китаї та Індії з місяців до кількох тижнів.

Американський технологічний гігант зробив заяву в понеділок, через кілька тижнів після презентації нового смартфону 7 вересня. Компанія працювала з Foxconn Technology Group, своїм найважливішим виробничим партнером, задля найшвидшого розгортання виробництва iPhone 14 в Індії.

Процес вдалося прискорити після розв'язання проблем із ланцюжком постачань, що допомогло виробництву працювати більш гладко, ніж очікувалося.

Партнери Apple, такі як Foxconn, яка виробляє більшість iPhone у світі, зазвичай починають збирання пристрою в Індії приблизно через шість-дев'ять місяців після китайських заводів. Частково це пов'язано з тим, що потрібно більше часу для забезпечення безпеки та доставки критично важливих компонентів у ланцюжок постачань, менш пристосований до цього процесу.

Чим приваблює Apple виробництво iPhone в Індії

Apple, яка тривалий час виробляла більшу частину своїх iPhone у Китаї, шукає альтернативи, оскільки адміністрація Сі Цзіньпіна конфліктує з урядом США та вводить обмеження по всій країні, які порушили економічну активність. Водночас адміністрація Нарендри Моді прагне перетворити Індію на життєздатного конкурента Китаю в галузі технологій та виробничих потужностей, особливо у зв'язку з тим, що західні інвестори та корпорації починають відмовлятися від послужного списку Пекіна.

Партнери Apple почали виробляти iPhone в Індії у 2017 році, започаткувавши багаторічну роботу зі створення виробничих потужностей у країні. Крім підтримки існуючих операцій, країна з населенням 1,4 млрд людей є перспективним споживчим ринком, і адміністрація Моді запропонувала фінансові стимули у межах своєї програми «Зроби в Індії».

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Apple назвала найкращі застосунки та ігри 2022 року

Руслан Сорока 2 години тому

Маск влаштував війну з Apple: він стверджує, що компанія погрожувала видалити Twitter з App Store

Катерина Колонович 12 годин тому

Китайський виробник iPhone пропонує працівникам бонуси у розмірі $1800

Катерина Колонович 28 листопада 2022 08:35

Амністія заблокованих акаунтів у Twitter, реєстрація шлюбу в «Дії» та код, який пише сам себе. Ранкова SPEKA

Вадим Добровольський 26 листопада 2022 10:13

Через заворушення на китайському заводі постачання iPhone впаде на 30%

Катерина Колонович 25 листопада 2022 12:56