Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Yahoo Mail отримує оновлення з функціями ШІ для кращого управління поштою

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
11 червня 2024 2 хвилин читання

Yahoo представила оновлення для Yahoo Mail, додавши функції штучного інтелекту та нові функції для покращення керування електронною поштою.

Про це повідомляє The Verge.

Однією з найцікавіших новинок стали короткі резюме електронних листів, створені за допомогою штучного інтелекту. Ці резюме включають марковані списки з запропонованими завданнями та діями, що спрощує обробку інформації. Функція розташована на новій вкладці «Повідомлення», яка виділяє важливі листи, використовуючи ШІ, подібно до того, як це робить Gmail. Відзначимо, що подібна функція в Gmail доступна лише для передплатників Workspace та Google One AI Premium.

Додатково, нова функція штучного інтелекту допомагає узагальнити потенційні необхідні відповіді, що також економить час користувачів.

Yahoo Mail отримує оновлення з функціями ШІ для кращого управління поштою Yahoo Mail отримує оновлення з функціями ШІ для кращого управління поштою

Yahoo Mail також спрощує швидкий доступ до електронних листів та взаємодію з ними. Зокрема, кнопки швидких дій тепер з’являються безпосередньо в папці «вхідні», дозволяючи користувачам швидко додати події до календаря, зареєструватися на рейси та відстежувати посилки.

Yahoo Mail отримує оновлення з функціями ШІ для кращого управління поштою Yahoo Mail отримує оновлення з функціями ШІ для кращого управління поштою

Ще однією важливою зміною є можливість підключення Yahoo Mail до інших облікових записів електронної пошти, таких як Gmail, Microsoft Outlook та AOL. Це дозволяє користувачам надсилати та отримувати всі свої листи з єдиного інтерфейсу Yahoo Mail.

Кайл Міллер
Віцепрезидент Yahoo Mail з продуктів

"Люди жадають кращих способів впорядкувати повсякденну діяльність, яка часто затьмує нас, як-от управління кількома обліковими записами електронної пошти, сортування їх графіків, читання довгих повідомлень та відстеження замовлень. Нові функції, які ми запускаємо, спрямовані на те, щоб зробити життя набагато простішим для тих, хто покладається на електронну пошту".

Нові функції будуть доступні новим користувачам у США з сьогоднішнього дня та поступово стануть доступними для існуючих користувачів на основі підписки. Оновлення для мобільного додатка Yahoo Mail планується в майбутньому.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Компанія OpenAI купує стартап Rockset за сотні $ млн

Владислав Паливода 2 години тому

ШІ-інструменти в смартфонах збиратимуть більше даних користувачів

Олеся Дерзська 7 годин тому

Meta запускає ШІ-чатбот на базі Llama-3 для всіх користувачів в Індії

Вікторія Рудзінська 11 годин тому

TikTok випадково виклав ШІ-інструмент, що дозволяв створювати відео з мовою ворожнечі

Вікторія Рудзінська 15 годин тому

Viber запровадив ШІ-зміст в усіх чатах

Олеся Дерзська 21 червня 2024 19:15