Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Samsung отримав $6,4 млрд від США на виробництво напівпровідників

Владислав Паливода
Владислав Паливода
16 квітня 2024 2 хвилин читання

Уряд США оголосив про надання субсидії південнокорейському техногіганту Samsung. Адміністрація президента Джо Байдена виділила $6,4 млрд на будівництво передових потужностей з виробництва мікросхем, що має на меті збільшення виробництва напівпровідників у Сполучених Штатах.

Про це повідомили The Washington Post

Samsung отримав ці гроші у межах угоди, згідно з якою компанія інвестує $40 млрд власних коштів у модернізацію заводу мікросхем, яка нині будується у Тейлорі, штаті Техас, та будівництво науково-дослідницького центру. 

До того ж Samsung побудує ще один завод — з передового пакування. Це буде спеціалізована фабрика, яка об'єднає різні чипи та електронні компоненти, щоб їх можна було використати у різних пристроях, як-от літаки, телефони та автомобілі. 

Угоду уряд США та компанія Samsung уклали після оголошення США субсидії в розмірі $6,6 млрд для компанії TSMC, щоб розширити діяльність компанії в Аризоні. 

Виплати є частиною указу президента США CHIPS, який передбачає субсидії у розмірі $39 млрд для заохочення американських та іноземних компаній до будівництва заводів з виробництва мікросхем у Сполучених Штатах. Натепер уряд виділив приблизно $23 млрд з цих грошей кільком компаніям.

Весь ланцюжок, від досліджень і розробок до паковання, зосереджений у кількох азійських локаціях, і це робить ланцюжок постачань США неймовірно вразливим до збоїв. Це неприйнятно. Ми робимо ці інвестиції, які дозволять Сполученим Штатам знову стати лідером у світі. 
Джина Раймондо, міністр торгівлі США

У пресрелізі Мінторгу США додають, що уряд очікує від компанії Samsung створення 17 тис. робочих місць на будівництві, а ще 4,5 тис. — у виробництві протягом наступних п’яти років.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Samsung заохочують інвестувати

Олеся Дерзська 27 травня 2024 21:20

iFixit йде від Samsung

Олеся Дерзська 24 травня 2024 14:00

Проблеми Samsung з чипами HBM загрожують конкуренції в галузі ШІ

Вікторія Рудзінська 24 травня 2024 10:32

Південна Корея виділяє $19 млрд на збільшення виробництва напівпровідників

Владислав Паливода 23 травня 2024 18:25

Samsung хоче навчити Galaxy Watch і Galaxy Ring моніторити фібриляцію передсердь

Олеся Дерзська 8 травня 2024 13:51