Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

IT-компанія N-iX відкрила офіс в Івано-Франківську і влаштовує серію благодійних мітапів

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
16 вересня 2022 2 хвилин читання

N-iX, одна з найбільших ІТ-компаній України, офіційно відкрила офіс в Івано-Франківську. 

Це приміщення у центрі міста на вулиці Бельведерській, 10а, на двох останніх поверхах у новому офісному центрі. Хаб розрахований на 40 робочих місць, має відкриту терасу на даху та зону для заходів ІТ-спільноти.

«У серпні ми відсвяткували 20-річчя компанії та перетнули межу у 2000 спеціалістів. Від початку року кількість інженерів у нашому хабі в Івано-Франківську зросла і тепер налічує майже 50 спеціалістів. Ми очікуємо подвоїти свою присутність в Івано-Франківську впродовж наступного року, і відкриття власного офісу — частина нашого плану для зростання у цьому регіоні», — коментує Павло Дещинський, Сhief Operating Officer в N-iX.

З нагоди відкриття нового офісу N-iX спільно з Івано-Франківським ІТ Кластером влаштовує серію благодійних заходів для розвитку місцевої ІТ-спільноти — N-iX Autumn Charity MeetUps. Щочетверга, з 22 вересня по 6 жовтня, N-iX організовуватиме офлайн-зустрічі для ІТ-спільноти у своєму офісі. Події зацікавлять розробників та проєктних менеджерів, які активно розвиваються у своєму напрямі, але готові до нових викликів. 

Кількість місць на офлайн-заходи обмежена. Для усіх зареєстрованих буде доступна онлайн-трансляція. Зареєструватися для участі у N-iX Autumn Charity MeetUps можна на фейсбук-події заходу: https://www.facebook.com/events/3337953146428254

Окрім обміну знаннями та нетворкінгу серія мітапів має і благодійну складову. Івано-Франківський ІТ Кластер та N-iX поставили за мету облаштувати 30 робочих місць у комп'ютерній лабораторії в Івано-Франківському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Там навчатимуться 50 дітей-сиріт зокрема з прифронтових територій. Благодійна мета ₴100 тис. 

Як ми вже повідомляли раніше, ІТ-компанія N-iX відкрила хаб у Польщі, у місті Вроцлав. Новий хаб компанії розташований у коворкінгу Spaces Wroclavia.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Щоб не «зірвати оборонзамовлення». На росії співробітники IT-компаній зажадали бронь від призову

Ірина Маринюк 23 вересня 2022 14:32

Україні час прощатися з 1С: чим та як замінити е-бухгалтерію від росіян

Cергій Гузенко 23 вересня 2022 13:50

Закриті кордони для студентів-чоловіків, гра від штучного інтелекту та місячна ракета. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 23 вересня 2022 08:49

IT-волонтерство в дії. Розробники з NIX долучилися до створення онлайн-платформи для волонтерів ЮНІСЕФ

IT-команда NIX 22 вересня 2022 18:04

Для музики, медицини та медіа. Як українські IT-фахівці просувають провідні індустрії

GlobalLogic Ukraine 20 вересня 2022 17:59