Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Мобільні оператори працюють над створенням голографічних дзвінків

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
23 вересня 2022 2 хвилин читання

Європейські мобільні оператори Deutsche Telekom, Orange, Telefónica та Vodafone спільно з компанією Matsuko розробляють технологію голографічних дзвінків. У цьому їм допоможе 5G та окуляри віртуальної реальності.

Matsuko розробляє 3D-голограми для віддаленого зв'язку. Технологія, створена компанією, працює через програму, доступну в App Store, Google Play та Microsoft Store.

Пілотний проєкт голографічних дзвінків використовує атрибути підключення 5G — високу швидкість, високу пропускну здатність та низьку затримку для подолання деяких проблем під час створення реалістичних 3D-зображень, які існували досі.

Голограма кожного учасника створюється за допомогою селфі-камери смартфону для захоплення та передання тривимірного голографічного зображення в реальному часі, яке потім обробляється за допомогою 3D-рендерингового механізму. Зображення також можна накласти на реальне середовище за допомогою окулярів VR/AR.

Як наголошують учасники проєкту, технологія допомагає забезпечити імерсивний досвід віртуальної присутності та показувати голограми учасників у віртуальному середовищі.

Успішно завершивши перший етап співпраці, чотири компанії заявили, що продовжать удосконалювати базову технологію, приділяючи особливу увагу якості обслуговування. Наприклад, зараз вивчають можливість для віртуального проведення заходів або презентацій. Майбутні програми можуть пропонувати взаємодію між людьми або кількома людьми, щоб покращити комунікацію у середовищі споживачів і бізнесу.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Зона безкоштовного європейського роумінгу для України: що відомо

Олександр Тартачний 14 вересня 2022 16:39

У звільнених містах України відновлюють мобільний звʼязок: хто на черзі

Jez Emreis 11 вересня 2022 18:50

«Київстар», Vodafone і lifecell втратили за пів року 4,5 млн абонентів: хто більше

Євген Муджирі 30 серпня 2022 09:48

Цукерберг обмовився про Project Cambria: Meta готує нову гарнітуру віртуальної реальності

Євген Муджирі 29 серпня 2022 17:50

Оператор мобільного звʼязку «Київстар» втратив більше 1 млн абонентів у II кварталі

Євген Муджирі 11 серпня 2022 16:48