Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Михайло Федоров засудив обшуки у MacPaw

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
15 лютого 2023 2 хвилин читання

Віцепрем'єр-міністр та міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров висловився щодо сьогоднішнього обшуку в ІТ-компанії MacPaw.

Під час свого виступу на заході, присвяченому річниці «Дія.City», він наголосив, що сьогоднішні обшуки у MacPaw є неприйнятними, а застосування методів 17 століття — це неповага до всього українського ІТ-бізнесу.

Я хотів би почати з «подарунка», який нам сьогодні зробили правоохоронні органи, — з обшуків у одній з найбільших продуктових ІТ-компаній України, якою ми всі пишаємося. Причетність до будь-яких проблем із законом має вирішувати суд, і я сподіваюся, що він все вирішить чесно. Але все, що ми робимо разом із вами для нашої країни, ґрунтується на тому, що за цифровою економікою майбутнє, тому більше компаній повинні працювати в цьому напрямі та залучати інвестиції. І коли правоохоронці з екологічної інспекції прибігають у компанію, яка займається продуктами, що входять до топу продажів Apple і вилучають комп'ютери, мені за це соромно.
зазначив Михайло Федоров. 

За словами посадовця, «Дія.City» створювалася саме для того, щоб подібних ситуацій не було.

Ми бачимо, що таких ситуацій стає менше, але їх має бути нуль. Наше завдання — розвиваючись, доопрацьовувати всі компоненти екосистеми, щоб таких випадків взагалі не було. Щоб правоохоронці, спілкуючись з компаніями, поважали їх і знаходили спільну мову. Нам є над чим працювати і ми будемо працювати, у цій ситуації будемо розбиратись і будемо захищати кожного.
зазначив Федоров. 

Михайло Федоров також запевнив, що у Мінцифри та «Дія.City» зроблять усе, щоб кейс MacPaw був вирішений і щоб нікому не було соромно за це.

Раніше SPEKA повідомляла, що в офісі MacPaw влаштували обшуки. Гендиректор компанії Олександр Косован називає причиною обшуків «бажання чиновників заволодіти земельними ділянками, які MacPaw законно придбала у період з 2016 по 2021 рік».

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

IT Arena 2023: відкриваючи горизонти інноваційного бізнесу в Україні

Kateryna Romanenko 6 годин тому

Машині потрібна людина: майбутнє ChatGPT у копірайтингу

Владислав Миронович 23 години тому

Які IT-спеціальності є найперспективнішими на думку IT-фахівців — опитування GlobalLogic

Юлія Мирська 28 вересня 2023 14:01

Гайд для інвесторів в український IT: рецепт ідеального пітчу від Мінцифри

Павло Осадчук 27 вересня 2023 17:30

Історія Google у датах та цитатах

Олександр Тартачний 27 вересня 2023 10:34