Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Мін'юст США подасть до суду на Google через домінування на ринку реклами

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
24 січня 2023 2 хвилин читання

Міністерство юстиції США знов подає до суду на Google. Цього разу з приводу домінування компанії на ринку цифрової реклами.

Як пише Bloomberg із посиланням на джерела, федеральний суд отримає позов до кінця тижня. Сам Google стверджує, що ринок інтернет-реклами є переповненим і конкурентним. Компанія також зазначає, що її конкурентами є інші великі гравці на ринку рекламних технологій, такі як Amazon, Meta і Microsoft.

Загалом, це вже другий позов Мін'юста США проти Google, а також п'ята справа в США, яка оскаржує бізнес-практику компанії. 

У чому Міністерство юстиції США звинувачує Google?

Раніше Мін'юст під керівництвом тодішнього генерального прокурора Вільяма Барра подав до суду на Google через його пошуковий бізнес, стверджуючи, що компанія використовувала ексклюзивні дистриб'юторські угоди з операторами бездротового зв'язку та виробниками телефонів, щоб заблокувати конкуренцію.

Крім того, генпрокурори штатів подали три окремі позови проти Google, стверджуючи, що компанія домінує на ринках онлайн-пошуку, рекламних технологій і додатків на мобільній платформі Android, порушуючи антимонопольне законодавство.

Наразі Google є лідером на світовому ринку цифрової реклами. Очікується, що у 2023 році рекламні операції Alphabet (материнська компанія Google) принесуть 73,8 мільярда доларів доходу від цифрової реклами в США.

Раніше SPEKA повідомляла, що майже 130 тисяч бізнесів подали до суду Великої Британії на Google та її материнську компанію Alphabet. Позивачі стверджують, що втратили гроші через політику Google стосовно реклами.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google Chrome навчився писати відгуки та проходити опитування за користувача

Артем Житкевич 17 годин тому

Google не планує закривати Gmail

Юлія Мирська 23 лютого 2024 13:34

Intel готова випускати компоненти для конкурентів

Артем Житкевич 23 лютого 2024 00:00

ШІ для розваги — топ ресурсів, щоб згаяти час із штучним інтелектом

Олександр Тартачний 22 лютого 2024 17:00

Google призупинить створення зображень людей на Gemini

Максим Красіков 22 лютого 2024 15:30