Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Мін'юст США подасть до суду на Google через домінування на ринку реклами

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
24 січня 2023 2 хвилин читання

Міністерство юстиції США знов подає до суду на Google. Цього разу з приводу домінування компанії на ринку цифрової реклами.

Як пише Bloomberg із посиланням на джерела, федеральний суд отримає позов до кінця тижня. Сам Google стверджує, що ринок інтернет-реклами є переповненим і конкурентним. Компанія також зазначає, що її конкурентами є інші великі гравці на ринку рекламних технологій, такі як Amazon, Meta і Microsoft.

Загалом, це вже другий позов Мін'юста США проти Google, а також п'ята справа в США, яка оскаржує бізнес-практику компанії. 

У чому Міністерство юстиції США звинувачує Google?

Раніше Мін'юст під керівництвом тодішнього генерального прокурора Вільяма Барра подав до суду на Google через його пошуковий бізнес, стверджуючи, що компанія використовувала ексклюзивні дистриб'юторські угоди з операторами бездротового зв'язку та виробниками телефонів, щоб заблокувати конкуренцію.

Крім того, генпрокурори штатів подали три окремі позови проти Google, стверджуючи, що компанія домінує на ринках онлайн-пошуку, рекламних технологій і додатків на мобільній платформі Android, порушуючи антимонопольне законодавство.

Наразі Google є лідером на світовому ринку цифрової реклами. Очікується, що у 2023 році рекламні операції Alphabet (материнська компанія Google) принесуть 73,8 мільярда доларів доходу від цифрової реклами в США.

Раніше SPEKA повідомляла, що майже 130 тисяч бізнесів подали до суду Великої Британії на Google та її материнську компанію Alphabet. Позивачі стверджують, що втратили гроші через політику Google стосовно реклами.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google створив ШІ, який генерує музику різних жанрів за текстовим описом

Катерина Колонович 15 годин тому

Чарівник оживлення зображень: чим займається моушн-дизайнер і чому це важливо для реклами застосунків

Yuliya Nogovitsyna 16 годин тому

У Німеччині судяться з Twitter через ігнорування антисемітських публікацій

Руслан Сорока 26 січня 2023 18:39

Судові повістки будуть надходити у Viber

Катерина Колонович 25 січня 2023 14:15

«Скорочення стало несподіванкою». Що розповідає українка, яка потрапила під масові звільнення у Google

Руслан Сорока 24 січня 2023 20:41