Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Мінветеранів та EPAM запускають освітні програми для ветеранів

Богдан Камінський
Богдан Камінський
4 серпня 2023 3 хвилин читання

Міністерство у справах ветеранів України спільно з ІТ-компанією EPAM запускають освітні ініціативи для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин. 

Участь у програмі безплатна. Навчання відбуватиметься у Центрах ветеранського розвитку, які за сприяння міністерства відкрили у Дніпрі, Вінниці та Львові на базах провідних вишів. 

Мета ініціативи — ознайомити українських ветеранів та членів їхніх сімей з кар’єрними можливостями в ІТ, а також дати змогу опанувати одну із сучасних професій.

Для новачків експерти EPAM проведуть серію ознайомчих офлайн-зустрічей у Центрах ветеранського розвитку. На них учасники зможуть познайомитися з актуальними професіями, дізнатися, як влаштована ІТ-галузь та з чого варто почати перехід.

У вересні також відбудуться зустрічі в онлайн-форматі. Тривалість заходу — 1,5 години. Детальна інформація та реєстрація доступні за посиланням.

Освітні програми EPAM для охочих опанувати професію інженера хмарних технологій AWS

Для охочих опанувати професію інженера хмарних технологій Amazon Web Service (AWS) експерти EPAM підготували різнорівневі програми в онлайн-форматі.

AWS Cloud Practitioner Essentials підійде тим, хто вже має загальні технічні знання та володіє рівнем англійської B1. Програма триватиме чотири тижні та охоплюватиме 22 годин занять з інструктором. 

По завершенню програми слухач матиме можливість безплатно пройти сертифікацію AWS Cloud Practitioner. Зареєструватися на курс можна за посиланням

Architecting on AWS – більш поглиблена програма, створена для архітекторів, інженерів-проєктувальників рішень та розробників. Умовою для вступу є сертифікат AWS Cloud Practitioner та володіння англійською мовою не нижче B1+. Програма триватиме вісім тижнів та охоплюватиме 47 годин занять з інструктором. 

Успішне завершення гарантує можливість безплатного проходження сертифікації AWS Solutions Architect – Associate. Дізнатися більше про курс можна за посиланням.

На старті навчання учасники обох програм зможуть отримати необхідну підтримку з боку досвідчених наставників.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Apple заблокувала експлойт iMessage, який дозволяв користуватися сервісом на Android

Богдан Камінський 9 годин тому

«Блокнот» у Windows 11 отримає підрахунок символів

Богдан Камінський 9 годин тому

Американський регулятор перевірить співпрацю Microsoft та OpenAI

Богдан Камінський 11 годин тому

Ілон Маск припустив повернення прихильника теорії змови Алекса Джонса назад в Х

Богдан Камінський 12 годин тому

Керівник дизайну iPhone та Apple Watch йде у відставку — Bloomberg

Богдан Камінський 13 годин тому