Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Мінцифри запускає безкоштовий курс зі створення та розвитку IT-продуктів: як записатися

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
6 вересня 2022 2 хвилин читання

В Україні більш ніж 1000 продуктових компаній, п'ять з яких оцінюють у понад мільярд доларів. Українські продуктові IT-компанії входять у світові топи. Що потрібно, щоб запустити власний застосунок чи YouTube-канал? Як створювати та розвивати ІТ-продукти?

Про це можна дізнатися із нового віртуального курсу-стажування від «Дія.Цифрова освіта» та Genesis. Цей курс дозволить дізнатися більше про продуктові ІТ-компанії, інноваційні професії та бізнес-складову створення успішних цифрових продуктів.

Перший всеукраїнський освітній курс «Створення та розвиток IT-продуктів» дасть можливість всім охочим здобути необхідні знання про те, як працюють сучасні продуктові ІТ-компанії та як запустити власний цифровий продукт.

Долучитися до навчання можна на платформі «Дія.Цифрова освіта».

Освітній курс будуть викладати у 68 українських вишах.

Серед спікерів курсу — очільник Мінцифри Михайло Федоров, який поділиться досвідом побудови цифрової держави та створення застосунку «Дія».

Курс інтегрований до навчальних програм. Експерти розкажуть студентам, як перетворити сміливі ідеї на конкретні проєкти, запустити MVP та багато цікавого з життя сучасних продуктових IT-компаній.

«Зараз перед країною стоїть великий виклик. Ми потребуємо розвитку продуктового IT. Нам треба розвивати military-tech — кібербезпеку, воєнні технології, дрони та ін. Упевнений, такі ініціативи допоможуть молоді реалізувати свій потенціал, обрати карʼєру в IT та сприятимуть відновленню України», — наголосив Михайло Федоров.

Як ми повідомляли раніше, Міністерство інфраструктури та Міністерство цифрової трансформації презентували Реєстр пошкодженого та знищеного майна.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У застосунку «Дія» буде цифрова іпотека

Вадим Добровольський 13 годин тому

У «Дії» тепер доступна купівля військових облігацій

Олександр Тартачний 13 годин тому

Чи варто довчатися й пробувати входити в ІТ саме зараз

Олександра Стеценко 29 вересня 2022 15:37

Представники креативних індустрій записали понад 170 лекцій на підтримку ЗСУ

CASES Team 29 вересня 2022 13:20

Отримати грант чи піти стажером: як IT-компанії впливають на розвиток освіти в Україні

GlobalLogic Ukraine 28 вересня 2022 13:50