Мільярдер Пітер Тіль заморозить своє тіло після смерті про всяк випадок
Підприємець-мільярдер та інвестор у сфері технологій Пітер Тіль повідомив, що заморозить своє тіло, коли помиратиме — принаймні як символічний жест активної боротьби зі смертю.
Тіль пояснив свій намір журналісту Барі Вайссу в подкасті «Чесно кажучи» минулого тижня. «Я думаю про це більше як про ідеологічну заяву, — сказав Тіль Вайсу. — Я не сподіваюся, що це спрацює, але я думаю, що це те, що ми повинні спробувати зробити».

«Ми просто не спробували бути безсмертними»
Також Пітер Тіль розповів деякі деталі ідеї. Зокрема, що придивляється до Alcor, відомої компанії у галузі кріології, яка зокрема заморожувала останки відомого бейсболіста Теда Вільямса.
План Пітера Тіля не такий і дивний, оскільки мільярдер вже давно відомий пошуками продовження життя та екстравагантними ідеями у цьому напрямі. Він вклав мільйонні інвестиції у кілька стартапів, які мали б продовжувати життя, зокрема Unity Biotechnology.
Тіль раніше розповідав, що вживав таблетки людського гормону росту як частину плану прожити 120 років, а також цікавився можливістю влити собі кров молодої людини. Співробітник Thiel Capital, а насправді «директор з питань особистого здоров’я Пітера Тіля», згідно з його сторінкою, у LinkedIn звертався з подібною ідеєю до засновника Ambrosia LLC, компанії, яка шукає молодих волонтерів для переливання крові.
Ще у 2014 році Пітер Тіль заявив, що він «проти» концепції смертності.
Тіль повторив це у своїй нещодавній розмові з Вайсом, сказавши, що ми повинні принаймні зрозуміти, чому люди приречені працювати у наших смертних м’ясних костюмах.
Хто ще з мільярдерів інвестує у безсмертя
Пітер Тіль не єдиний, хто намагається прожити якнайдовше, але його заяви зробили його карикатурним персонажем.
ЗМІ висміювали його як вампіра, що ховається за молодими жертвами. Через рік пародійне шоу HBO «Кремнієва долина» показало епізод під назвою «The Blood Boy», у якому вигаданий генеральний директор техкомпанії проводить нараду, під час якої його вени з'єднані з венами красивого молодого чоловіка, «консультанта з переливання крові».

Це одна із причин, чому Сем Альтман засновник OpenAI довгий час не повідомляв, що інвестував у компанію Retro Biosciences, яка теж працює над омолодженням крові. Альтман переказав компанії $180 млн, і, за його словами, це одна із двох компаній, яка отримала весь його ліквідний капітал.
Засновник Amazon Джефф Безос спрямовує свої гроші у стартап Alto Labs. У команді стартапу доктор Шинью Яманаку, лауреат Нобелівської премії з медицини 2012 року за роботу в галузі дослідження стовбурових клітин, і Дженніфер Дудна, співлауреата Нобелівської премії 2020 року з хімії за її роль у розробленні інструменту редагування генів CRISPR.