Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Міланський розробник придбав Evernote

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
17 листопада 2022 3 хвилин читання

Застосунок для створення нотаток і керування завданнями Evernote, заснований понад 20 років тому, придбав міланський розробник застосунків Bending Spoons.

У дописі генеральний директор Evernote Єн Смолл сказав, що компанія Bending Spoons стане власником Evernote у межах угоди, завершення якої очікують на початку 2023 року, повідомляє Techcrunch.

Умови придбання Evernote не оприлюднили.

Заснована у 2000 році російсько-американським підприємцем Степаном Пачиковим компанія Evernote із Редвуд-Сіті розробила програмне забезпечення для розпізнавання рукописного тексту для Windows та однойменну програму Evernote для створення нотаток і вебвирізок, яка зберігала нотатки на «нескінченному рулоні паперу». За керівництва генерального директора Філа Лібіна, який приєднався до компанії у 2007 році, Evernote перемістила свою увагу на інтернет, смартфони та Mac, починаючи з Evernote 3.0 у 2008 році.

Це виявилося виграшною стратегією, принаймні спочатку. У період з 2010 до 2015 року Evernote залучив сотні мільйонів доларів венчурного капіталу від інвесторів, зокрема Sequoia, Meritech Capital і японської медіакомпанії Nikkei. Його вебсервіс охопив 11 млн користувачів протягом перших трьох років, і Evernote запустив бізнес у Китаї, Yinxiang Biji, оскільки стартап прагнув швидко розширитися.

У 2013 році Evernote оцінювали майже у мільярд доларів. Але потім почалися проблеми.

У 2015 році Лібін налагодив партнерські відносини з такими брендами фізичних товарів, як Moleskine і Pfeiffer, запустивши лінійки настільних аксесуарів під брендом Evernote, які не змогли завоювати значну популярність. У липні 2015 року Лібіна змінив колишній керівник Google Glass Кріс О'Ніл. А у жовтні того самого року Evernote звільнила 18% свого персоналу та закрила три з 10 глобальних офісів.

У серпні 2018 року відбувся відтік топменеджерів, зокрема головного технічного директора Evernote, фінансового директора, директора з продуктів і керівника відділу кадрів. Майже 15% робочої сили компанії звільнили у вересні 2018 року, О'Ніл назвав цей крок необхідним для виправлення нещодавнього надмірного розширення та «неефективності» компанії.

Bending Spoons — це європейська технологічна компанія, що створює такі застосунки, як відеоредактор Splice, 30 Day Fitness, Live Quiz і фоторедактор Remini, які разом мають приблизно 100 млн користувачів.

Генеральний директор Bending Spoons Лука Феррарі каже, що компанія Bending Spoons застосує «запатентовані технології» до Evernote, щоб «збільшити його корисність» і «посилити охоплення».

Нагадаємо, що минулого місяця угоду з купівлі соцмережі Twitter за $44 млрд закрив скандальний мільярдер Ілон Маск. Відтоді його суперечливі дії призводять до нових скандалів навколо соцмережі, таких як заміна верифікації на підписку Twitter Blue. Через це працювати із платформою відмовляється дедалі більше рекламодавців. А сьогодні зранку із кодом Twitter онлайн працює відомий хакер geohot, мабуть, щоб замінити звільнених працівників.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

За сприяння Олени Зеленської: застосунок Look to Speak від Google для спілкування очима запрацював українською мовою

Вадим Добровольський 6 листопада 2022 22:36

У «Дії» почали тестувати послугу «єОселя»: інструкція, як зареєструватися

Катерина Колонович 28 жовтня 2022 13:30

Розробники скаржаться на сусідство з рекламою азартних ігор, яка з'являється в App Store

Катерина Колонович 26 жовтня 2022 16:34

У «Київ Цифровий» з'явилась англомовна версія для іноземців

Катерина Колонович 25 жовтня 2022 20:25

Apple представила стабільні версії iOS 16.1, macOS Ventura та нову watchOS 9.1

Катерина Колонович 25 жовтня 2022 15:35