Microsoft може додати штучний інтелект від OpenAI у Word, Outlook і PowerPoint

9 січня 2023 2 хвилин читання

Microsoft розглядає шляхи інтеграції штучного інтелекту від OpenAI в свої додатки Word, Outlook та PowerPoint.

Зазначається, що у Word вже додали невідому версію GPT-моделі OpenAI. Вона поліпшує функцію автозаповнювання у документах.

Крім того, компанія використовує технологію від OpenAI для поліпшення результатів пошуку в Outlook. За допомогою штучного інтелекту користувачі зможуть легше шукати необхідну інформацію в своїх електронних листах.

Microsoft також розглядає, як штучний інтелект може пропонувати відповіді на електронні листи або рекомендувати зміни в документах, щоб покращити написання текстів користувачами Word. Наразі не зрозуміло, чи планує Microsoft запустити ці функції, чи поки що це лише експерименти.

«Якщо Microsoft більше схиляється до створення функціональності, яка присутня в ChatGPT, то Outlook зможе складати цілі електронні листи на основі простих запитів. Уявіть, як Outlook пише електронного листа вашим колегам, пояснюючи, що ви захворіли, лише на основі запиту „напишіть електронного листа моїй команді, пояснюючи, що я захворів“, – зазначає The Verge.

Раніше повідомлялося, що Microsoft планує запустити версію Bing, яка використовує ChatGPT для відповідей на пошукові запити. Ця нова функція може бути доступна вже в березні, щоб зробити Bing більш конкурентоспроможним з Google.