Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Microsoft збирається придбати Netflix

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
21 грудня 2022 2 хвилин читання

Виконавчий директор Microsoft купує нові підприємства з вражальною швидкістю. Сатья Наделла додав Netflix до списку бажань у 2023 році.

Зараз корпорація Microsoft зайнята боротьбою з американськими довірителями за право поглинути творця Call of Duty. Розміщення розробника відеоігор Activision Blizzard під одним дахом з ігровою консоллю Xbox спричинило занепокоєння регуляторів щодо домінування на ринку. Навіть якщо Наделла програє компанії відеоігор у конкурентній боротьбі, володіння Netflix матиме стратегічний сенс, і, ймовірно, його було б легше продати у Вашингтоні та Брюсселі. Натепер Netflix оцінюють у майже $190 млрд, повідомляє Reuters.

Дві компанії вже тісно співпрацюють. Netflix обрав Microsoft своїм рекламним партнером для нової послуги підписки з рекламою. Президент Microsoft Бред Сміт також входить до правління Netflix. Частково обґрунтування угоди полягає в тому, що Microsoft хоче запропонувати послугу потокового передання відеоігор на кількох пристроях.

Нагадаємо, що від моменту підвищення в офісі технологічного титана у 2014 році Наделла розпочав дорогий шопінг. Все почалося з придбання компанії, яка розробила хіт Minecraft, за $2,5 млрд. Пізніше Microsoft купила LinkedIn за $26 млрд, а розробника програмного забезпечення для розпізнавання мови та штучного інтелекту Nuance — за $20 млрд. Угода про купівлю Activision Blizzard є найдорожчою — $69 млрд.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Коли вийде 4-й сезон «Емілі в Парижі» та де його дивитись

Олеся Дерзська 5 годин тому

CrowdStrike загрожують мільйонні позови через збій комп’ютерів по всьому світу

Кіра Іванова 20 липня 2024 14:40

Netflix завдяки рекламі на третину збільшив кількість підписників

Олеся Дерзська 19 липня 2024 15:04

Що робити, якщо ваш комп’ютер теж постраждав від масового збою Windows, порадили у Держспецзв’язку

Вікторія Рудзінська 19 липня 2024 12:03

Збої в українських компаніях і світових сервісах: зв'язок з проблемами хмарного сховища Microsoft

Вікторія Рудзінська 19 липня 2024 10:09