Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Microsoft збирається придбати Netflix

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
21 грудня 2022 2 хвилин читання

Виконавчий директор Microsoft купує нові підприємства з вражальною швидкістю. Сатья Наделла додав Netflix до списку бажань у 2023 році.

Зараз корпорація Microsoft зайнята боротьбою з американськими довірителями за право поглинути творця Call of Duty. Розміщення розробника відеоігор Activision Blizzard під одним дахом з ігровою консоллю Xbox спричинило занепокоєння регуляторів щодо домінування на ринку. Навіть якщо Наделла програє компанії відеоігор у конкурентній боротьбі, володіння Netflix матиме стратегічний сенс, і, ймовірно, його було б легше продати у Вашингтоні та Брюсселі. Натепер Netflix оцінюють у майже $190 млрд, повідомляє Reuters.

Дві компанії вже тісно співпрацюють. Netflix обрав Microsoft своїм рекламним партнером для нової послуги підписки з рекламою. Президент Microsoft Бред Сміт також входить до правління Netflix. Частково обґрунтування угоди полягає в тому, що Microsoft хоче запропонувати послугу потокового передання відеоігор на кількох пристроях.

Нагадаємо, що від моменту підвищення в офісі технологічного титана у 2014 році Наделла розпочав дорогий шопінг. Все почалося з придбання компанії, яка розробила хіт Minecraft, за $2,5 млрд. Пізніше Microsoft купила LinkedIn за $26 млрд, а розробника програмного забезпечення для розпізнавання мови та штучного інтелекту Nuance — за $20 млрд. Угода про купівлю Activision Blizzard є найдорожчою — $69 млрд.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Коаліція винищувачів для України, суперкубок FPV Армії дронів та як сфотографувати Starlink в нічному небі. Ранкова SPEKA

Кіра Іванова 9 годин тому

Netflix, Amazon, Disney кидають виклик новому закону щодо куріння в Індії

Артем Житкевич 20 годин тому

Чому зростають прайси у SaaS і як на це реагувати бізнесу

Cергій Гузенко 31 травня 2023 17:02

Microsoft оскаржила рішення британського регулятора щодо угоди з Activision Blizzard

Ольга Горбенко 31 травня 2023 17:00

В Україні активізувалися фішери — звіт Microsoft Cyber Signals

Ганна Гілова 30 травня 2023 10:29