Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Microsoft збирає ​​команду для роботи над малими атомними реакторами

Артем Житкевич
Артем Житкевич
23 січня 2024 3 хвилин читання

Microsoft підсилює свою команду з ядерних технологій, призначивши двох досвідчених фахівців з галузі енергетики на важливі посади.

Про це повідомляє Datacenterdynamics.

Компанія планує розробляти та впроваджувати малі модульні реактори (SMR) та мікрореактори для забезпечення стабільного та екологічного живлення своїх дата-центрів, які потребують великої кількості енергії для обробки даних, штучного інтелекту та хмарних послуг.

Хто доєднався до Microsoft

Арчі Манохаран приєдналася до Microsoft як директор з ядерних технологій. Вона має понад 15 років досвіду роботи у сфері енергетики, зокрема у стартапі Ultra Safe Nuclear (USNC), який займається розробкою мікромодульних реакторів на основі безпечного ядерного палива TRISO.

Вона також працювала у компаніях BWX Technologies, NuScale, Tennessee Valley Authority та DTE Energy, де вона займалася ліцензуванням, стратегією та партнерствами у сфері ядерної енергетики.

Ерін Хендерсон  стала директором з прискорення ядерних розробок.

Вона має понад 20 років досвіду роботи у державній комунальній компанії Tennessee Valley Authority, де вона керувала проєктами з передачі енергії та працювала на атомних електростанціях Уоттс-Бар та Секвойя.

Вона також має диплом інженера-ядерника та сертифікат оператора реактора.

Microsoft вже давно виявляє інтерес до ядерної енергетики як альтернативи традиційним джерелам енергії, які викликають забруднення атмосфери вуглецем.

З ким співпрацює Microsoft 

Компанія підписала угоди з Ontario Power Generation та Constellation про постачання чистої ядерної енергії для своїх дата-центрів.

Крім того, Microsoft співпрацює з Terra Praxis, щоб навчити велику мовну модель допомагати з процесом регулювання малих модульних реакторів.

Малі модульні реактори розглядаються як більш дешева, компактна та швидко впроваджувана альтернатива традиційним атомним електростанціям.

Вони можуть бути виготовлені на заводах та доставлені на місце встановлення, де вони можуть забезпечувати стабільне та безперебійне живлення для дата-центрів, які потребують великої кількості енергії.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Copilot, ChatGPT та DuckDuckGo зламалися через збій у Bing

Олеся Дерзська 23 травня 2024 16:32

Велика Британія контролює Microsoft

Олеся Дерзська 22 травня 2024 17:03

Microsoft анонсувала лінійку ноутбуків Copilot+PC. Що це таке та чи вдасться компанії потіснити Apple

Олександр Тартачний 22 травня 2024 14:25

Microsoft планує перевершити MacBook Air

Олеся Дерзська 21 травня 2024 20:39

США та ОАЕ поглиблюють співпрацю та інвестуватимуть у ШІ

Владислав Паливода 21 травня 2024 17:58