Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Microsoft заявила про поразку Xbox у війні консолей

Артем Житкевич
Артем Житкевич
23 червня 2023 2 хвилин читання

Microsoft повідомила, що Xbox програла у війні консолей пристроям від Sony та Nintendo. Корпорація оголосила про це у документах до справи щодо купівлі видавця відеоігор Activision Blizzard, яку розглядає Федеральна торгова комісія США (FTC).

Про це повідомляє The Verge.

У Microsoft стверджують, що Xbox перебуває на третьому місці порівняно із приставками конкурентів. За даними корпорації, у 2021 році частка продажів Xbox становила 16% від усіх реалізованих консолей.

Microsoft стверджує, що коли вони в 2001 році випустили свою першу ігрову консоль, ігрові системи Sony та Nintendo значно перевершували Xbox за продажами. Протягом наступних 20 років усі три виробники були залучені до так званих консольних війн.

Також Microsoft заявляє, що Xbox Cloud Gaming (xCloud) — це просто додаткова функція, яка не прив'язана до преміальної передплати Xbox Game Pass Ultimate. Хоча у вересні минулого року корпоративний віце-президент з екосистеми Xbox Сара Бонд заявила, що компанія дуже хотіла пов'язати хмарний сервіс із підпискою.

Ймовірно, Microsoft змінила своє рішення через небажання привертати увагу регулюючих органів. Зокрема, Управління з конкуренції та ринків Великобританії заблокувало угоду щодо купівлі Activision Blizzard через побоювання, що вона зашкодить конкуренції у сфері хмарного геймінгу.

Нагадаємо, на даний момент залишається невідомим, чи зможе Microsoft завершити придбання Activision Blizzard. Угоду схвалили у Європейському союзі та Південній Кореї, проте регулятори США та Великобританії виступили проти поглинання. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Регулятор Великобританії перевірить партнерство Microsoft та OpenAI

Артем Житкевич 6 годин тому

PlayStation 5 краще підходить для ігор, ніж ПК — Sony

Артем Житкевич 6 годин тому

Акції Google зросли більш ніж на 5% після виходу нейромережі Gemini

Артем Житкевич 8 годин тому

росія використала Фродо Бегінса в антиукраїнській пропаганді

Юлія Мирська 19 годин тому

Microsoft Copilot отримав інтеграцію GPT-4 Turbo та DALL-E 3

Богдан Камінський 6 грудня 2023 14:08