Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Microsoft розповіла про найцікавіші стартапи у Східній Європі: серед них український Elai.io

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
16 лютого 2023 2 хвилин читання

Платформа Microsoft for Startups Founders Hub, яка підтримує та допомагає стартапам по всьому світу, відзначила український Elai.io як один із найцікавіших стартапів у Східній Європі.

«Стартапи стимулюють інновації та прогрес у всіх сферах економіки, допомагають розв'язувати проблеми та відкривають нові способи роботи. Вони спонукають до цифрової трансформації традиційних галузей і гравців та створюють коло розвитку талантів, а отже, більше можливостей для працевлаштування», — зазначив регіональний директор з маркетингу та операцій Microsoft Альфредо Джаннаттазіо.

Розповідаючи про низку стартапів в різних регіонах Європи, Джаннаттазіо згадав і український продукт Elai.io. Цей український стартап дає змогу клієнтам використовувати текст для генерації відеоконтенту та кастомізованих відео зі штучним інтелектом із зображенням реальних людей.

Також у Microsoft відзначили болгарський стартап Fantasian Ltd, який розробив програмне забезпечення Fantastic stay для менеджерів нерухомості, а також стартап з Угорщини EDUardo Business Simulation. Цей стартап створив платформу бізнес-симуляції на основі технологій Microsoft.

Раніше співзасновник Elai.io Віталій Романченко розповідав SPEKA, як працює технологія, що таке генеративний ШІ та як генерувати відео з аватарами.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Український застосунок Zupa резервує столики у ресторанах

Артем Житкевич 9 годин тому

Mosqitter створив новий відлякувач комах

Віталій Мігасенко 14 годин тому

Квантовий стартап Haiqu залучив $4 млн

Кіра Іванова 6 червня 2023 16:23

Вчені створили антимоскітний одяг, а ШІ написав власний балет

Юлія Даниленко 6 червня 2023 06:20

Школяр із Житомира навчився виробляти електроенергію з водоспадів

Артем Житкевич 5 червня 2023 19:15