Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Microsoft попередила про загрозу кібербезпеці на спортивних заходах

Артем Житкевич
Артем Житкевич
7 серпня 2023 2 хвилин читання

У своєму нещодавньому звіті Microsoft розглянула проблему кібербезпеки на великих спортивних заходах, таких як Олімпійські ігри, чемпіонати світу з футболу, баскетболу та ін. Про це повідомляє Hot Hard Ware.

За даними компанії, кожен конкретний захід має свої особливості та ризики, яким можуть скористатися зловмисники з різними мотивами.

Microsoft стверджує, що атаки під час великих спортивних змагань можуть призвести до витоку даних, порушення роботи критичної інфраструктури, негативного впливу на репутацію організаторів та спонсорів, а також до матеріальних та моральних збитків для учасників та глядачів.

Зокрема, Microsoft наводить приклад Олімпійських ігор 2020 року в Токіо, на яких було здійснено 634,6 млн спроб аутентифікації на пристроях фанатів. У середньому на один кінцевий пристрій припадало близько 6340 спроб аутентифікації. 

Компанія попереджає, що загрози кібербезпеки на спортивних заходах «різноманітні та складні». Особливо зазначається, що «жоден великий спортивний захід не має однакових профілів кіберризиків», а метою зловмисникiв може бути інформацiя про спортсменiв, обслуговуючий персонал, органiзаторiв, а також компрометацiя пристроїв у точках продажу, пристроїв вiдвiдувачiв та багато iншого.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Copilot, ChatGPT та DuckDuckGo зламалися через збій у Bing

Олеся Дерзська 23 травня 2024 16:32

Велика Британія контролює Microsoft

Олеся Дерзська 22 травня 2024 17:03

Microsoft анонсувала лінійку ноутбуків Copilot+PC. Що це таке та чи вдасться компанії потіснити Apple

Олександр Тартачний 22 травня 2024 14:25

Microsoft планує перевершити MacBook Air

Олеся Дерзська 21 травня 2024 20:39

США та ОАЕ поглиблюють співпрацю та інвестуватимуть у ШІ

Владислав Паливода 21 травня 2024 17:58