Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Microsoft планує постачати армії США покращені AR-гарнітури

Артем Житкевич
Артем Житкевич
20 липня 2023 2 хвилин читання

Microsoft поставить армії США гарнітури доповненої реальності IVAS 1.2. Це більш тонкі та легкі гарнітури на базі HoloLens, повідомляє Engadget.

За словами представників Microsoft, IVAS 1.2 мають покращений дизайн, ергономіку та продуктивність. Вони також мають батарею, яка забезпечує до 8 годин автономної роботи.

Наприкінці серпня американська армія протестує 20 прототипів IVAS. Під час випробувань планують оцінити їхню функціональність та надійність в умовах слабкого освітлення, а також перевірити, чи не викликатимуть вони нездужання у солдатів — торік деякі з них скаржилися на нудоту, головний біль та втому очей за випробуванні пристроїв доповненої реальності.

Використання гарнітури доповненої реальності IVAS під час навчань Використання гарнітури доповненої реальності IVAS під час навчань

З їхньою допомогою піхотинці зможуть бачити позиції одне одного, отримувати життєво важливу інформацію та використовувати функцію нічного зору. Зокрема, технологія HoloLens допоможе військовим координувати дії та запобігати втратам і втомі.

Що таке технологія HoloLens від Microsoft?

HoloLens — це гарнітура доповненої реальності, яку розробила компанія Microsoft. HoloLens працює на платформі Windows Mixed Reality під операційною системою Windows 10. HoloLens дозволяє користувачам бачити 3D-голограми, які закріплені за реальним світом навколо них. HoloLens має регульований і м’який внутрішній обруч, який допомагає налаштувати гарнітуру за кутом і положенням.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Регулятор Великобританії перевірить партнерство Microsoft та OpenAI

Артем Житкевич 7 годин тому

Акції Google зросли більш ніж на 5% після виходу нейромережі Gemini

Артем Житкевич 9 годин тому

росія використала Фродо Бегінса в антиукраїнській пропаганді

Юлія Мирська 21 годину тому

Microsoft Copilot отримав інтеграцію GPT-4 Turbo та DALL-E 3

Богдан Камінський 6 грудня 2023 14:08

Windows 10 отримає останнє оновлення безпеки у жовтні 2028 року

Богдан Камінський 6 грудня 2023 13:28